Urazy w mistrzostwach NFL AFC: szef Travis Kelsey był aktywny pomimo kontuzji pleców; Bengale znów spadły o dwa ol’

Obrazy Getty’ego

W końcu stworzyliśmy ostatnie cztery mecze sezonu 2022 NFL, a teraz nadszedł czas, aby zdecydować, które drużyny zagrają w Super Bowl LVII. the San Francisco 49ersI Orły z FiladelfiiI Bengale z Cincinnati I Szefowie Kansas City Wkraczają w 21. tydzień sezonu, a wszystkie cztery drużyny zmagają się z kontuzjami.

Poniżej przedstawiamy zestawienie aktualizacji dotyczących kontuzji na niedzielny turniej konferencyjny. Kto? Kto wyszedł? Kto idzie w dobrym kierunku? To Twój punkt kompleksowej obsługi we wszystkich sprawach związanych z kontuzjami NFL.

wszyscy kursy NFL Zakłady sportowe Via Caesars.

Cincinnati Bengals w Kansas City Chiefs (-1,5)

  • Głowy: T Travis Kelsey (tył), WR Justin Watson (choroba), WR Mikul Hardman (miednica)
  • Bengale: Alex Capa (kostka), T-Jona Williams (kolano).

Wszyscy obserwowali gwiazdę rozgrywającego Patricka Mahomesa dla Chiefs w tym tygodniu, kiedy skręcił kostkę podczas zwycięstwa nad… Jaguary z Jacksonville Sobota. Pomimo tej kontuzji trener Andy Reid powiedział dziennikarzom w piątek, że Mahomes wystartuje w niedzielę i zauważył, że „porusza się dobrze”. Mahomes był w pełni zaangażowany w treningi przez cały tydzień, w ten sposób biegając z powrotem Jerrick McKinnon (kostka) i obrońca Willie Jay Jr. (palce u nogi). Po starcie Mahomesa największym zmartwieniem Chiefs jest Travis Kelce. Dodano pierwszą drużynę All-Pro do raportu kontuzji po zamknięciu w piątek w południe. Kelce jest wymieniony jako Rozdzielczość rzeczywistego czasu gry Jednak na niedzielny mecz Jest aktywny i zagra. Szerokie odbiorniki Mecole Hardman (miednica) i Justin Watson (choroba) również są wątpliwe.

Tymczasem Bengale Hayden Hurst dołączył do raportu kontuzji drużyny przed niedzielnym rewanżem o tytuł AFC z reprezentacją narodową głowy. Hurst, którego w środę nie było w raporcie o kontuzji, podczas czwartkowego treningu miał kontuzję łydki. W piątek Hearst ogłosił, że będzie w terenie, kiedy Bengals zmierzą się z Kansas City w niedzielę. Nie wszystkie wiadomości o kontuzjach były dobre dla Cincinnati, ponieważ ofensywni liniowi Alex Capa (kostka) i Jonah Williams (kolano) zostali wykluczeni z drugiego meczu z rzędu. Kappa nie gra od czasu kontuzji kostki wrony W 18. tygodniu, podczas gdy Williams opuścił zeszłotygodniową grę z powodu zwichnięcia kolana podczas zwycięstwa Bengals nad Baltimore. Jackson Karman i Max Scharping ponownie mają zastąpić obu graczy w wyjściowym składzie.

READ  Menedżer Tottenhamu Greg Popovich zdobył 1336 zwycięstw, aby pobić rekord ustanowiony przez Dona Nelsona w NBA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *