Urzędnicy Fox News polują na Tuckera Carlsona Kanye West Lakera

Raporty te pojawiają się jako jedna z kilku małych sensacji przedstawionych w tym tygodniu w wydaniu bliskoNewsletter odsuwa kurtynę od mediów. Subskrypcja tutaj Prześlij swoje pytania, wskazówki i skargi tutaj.

Dyrektorzy Fox News są „zbyt przerażeni” Wycieki, które nigdy nie zostały wyemitowane Confider dowiedział się z wywiadu Tuckera Carlsona z Kanye Westem, a sieć zbliża się do „kreta”, który był źródłem kłopotliwego wyłomu.

Kilka tygodni temu Carlson przeprowadził wywiad z Westem, który teraz używa pseudonimu Ye, i opisał go jako odważnego głosiciela prawdy, który został odrzucony przez liberalne elity za jego skrajnie prawicowe przekonania i sztuczki, takie jak noszenie koszulki „White Lives Matter” w Paryżu moda. tydzień.

Chociaż Fox News celebruje rzekomą intelektualną wagę Zachodu, niezamierzone fragmenty Wyciekły do ​​imadła płyty głównej Raper i potentat mody został pokazany szczerze gadając o antysemickich tropach i dziwacznych zarzutach dotyczących wykorzystywania „fałszywych dzieci” do manipulowania własnymi dziećmi. Te niezręczne i godne uwagi uwagi nigdy nie pojawiły się w najnowszej transmisji rozmowy Carlsona z raperem. (Wywiad był również Zanim Groziłem online, że pójdꔌmierć con 3 na narodzie żydowskim„Zanim został zbanowany na wielu platformach.)

Podoba Ci się to, co czytasz? Zapisz się do newslettera Confider tutaj I niech zespół medialny The Daily Beast wysyła wspaniałe historie prosto do Twojej skrzynki odbiorczej w każdy poniedziałek wieczorem.

Fox może zbliżać się do przecieku, ale minął już prawie tydzień, odkąd Vice opublikował filmy. To godny uwagi szczegół, ponieważ w 2012 roku, kiedy ostatni raz sieć zajmowała się poważnym włamaniem wideo, znalazła i eskortowała go — ówczesnego współproducenta Billa O’Reilly’ego Joe Muto — poza budynek w czasie krótszym niż 24 godziny.

„Ten nowy przeciek nauczył się na moich błędach” – powiedział Moto Confider. „Głównym powodem, dla którego zostałem złapany, jest to, że nie zajmowałem się dobrze swoją cyfrową ścieżką. Oczywiście wykonują lepszą pracę niż ja, gdyby nie zostały jeszcze odnalezione.”

READ  Rozwaliło nas wszystkich

po śmierci Wycieki OkeraSieć wprowadziła bardziej rygorystyczne protokoły bezpieczeństwa dostępu do wideo, co utrudnia dostęp do wrażliwych fragmentów, takich jak Ye. „Wygląda na to, że ten przeciek znalazł sposób na obejście tego” – powiedział Mutu.

Jeśli jesteś wyciekaczem wideo Kanye lub kimkolwiek innym w Fox, który ma ekscytujące informacje, chcielibyśmy usłyszeć od ciebie. Napisz do nas na adres [email protected].

Rzecznik Fox News odmówił komentarza.

Zapisz się do newslettera Confider tutaj I niech zespół medialny The Daily Beast wysyła wspaniałe historie prosto do Twojej skrzynki odbiorczej w każdy poniedziałek wieczorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *