Usługi zachodów słońca online Ubisoft dla dziesiątek starych gier

Firma Ubisoft przestała świadczyć usługi online dla dziesiątek swoich gier. Od 21 kwietnia 90 gier retro z ery PlayStation 3 i Xbox 360 nie będzie już zawierać wiadomości i statystyk online dla wielu graczy. Niektóre z korzyści, których to dotyczy, to po prostu tańczI Zabójca doktrynyI Far cryi Splinter Cell. Ubisoft poinformował o zmianie na stronie internetowej firmy.

Gry, których dotyczy problem, będą nadal dostępne w trybie offline. ten Najnowsze od Ubisoft Powiedział, że zmiany zablokowały również zawartość do odblokowania, taką jak skórki i mapy w grach. Zawartość odblokowana dla posiadaczy konsolowej wersji gier będzie nadal odtwarzana, chyba że gracz zresetuje plik zapisu. Ale o dziwo, odtwarzacze Windows PC nie będą w stanie uzyskać dostępu do tej zawartości, „nawet jeśli została wcześniej pobrana”.

ten Pełna lista tytułów, których dotyczy problem Można go znaleźć na stronie Ubisoft. Większość gier jest bardzo stara, a w niektórych przypadkach znajdują się na zepsutych platformach, takich jak Usługa gier w chmurze OnLive. Niektóre klasyczne tytuły, takie jak Assassin’s Credo 2 Będzie miał nie tylko funkcjonalność online, ale także nowsze, zremasterowane wersje. Inne godne uwagi tytuły to Far cry I daleko 2 Również na komputer z systemem Windows tęcza sześć vegas I tęcza sześć vegas 2.

READ  Mówi się, że nowy nabytek PlayStation Studio będzie ogromny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.