Videogamedunkey uruchamia nowy wydawca gier niezależnych

YouTuber Videogamedunkey ogłosił nowy niezależny wydawca gier znany jako BIGMODE. Scena niezależna rośnie coraz bardziej w grach z platformami, które zapewniają większą widoczność twórcom. Oczywiście na Xboksie 360 ​​istniała cała sekcja przeznaczona dla gier niezależnych, ale wiele z nich było bardzo abstrakcyjnych i brakowało im jakiejkolwiek odrębnej funkcji, z wyjątkiem kilku. Z biegiem czasu Xbox i PlayStation próbowały ściśle współpracować z niezależnymi programistami, aby podkreślić ich pracę i wprowadzić na te konsole obiecujące gry. Indie są teraz traktowane znacznie poważniej, a sprawność techniczna czasami pokazuje, że nawet mały zespół może stworzyć coś godnego gry tego pretendenta roku.

Aby pomóc niezależnym grom znaleźć odbiorców, YouTuber Jason „Videogamedunkey” Gastrow i jego żona Leah stworzyli grę niezależną. Wydawca gry znany jako BIGMODE. Celem wydawcy jest wspieranie oryginalnych, zabawnych i wysokiej jakości gier niezależnych i będzie mógł pomóc w finansowaniu, promocji, PR, wsparciu rozwoju i nie tylko. Witryna BIGMODE zauważa również, że nie pomoże w grach wykorzystujących kryptografię, NFT lub blockchain. Witryna zawiera również miejsce do nawiązywania kontaktów, dając osobom z branży gier możliwość uczestniczenia w wysiłkach BIGMODE. Na razie BIGMODE nie ogłosiło żadnych projektów, ale wydawca prawdopodobnie otrzyma wiele możliwości w nadchodzących tygodniach, biorąc pod uwagę zasięg Videogamedunkey. Twórca udostępnił film na YouTube szczegółowo opisujący powody utworzenia wydawcy i wskazał, że nie chce mieć twórczej kontroli nad czyimiś grami.

Na razie okaże się, co stanie się z tym wydawcą. Czy BIGMODE wyda kolejną dużą grę niezależną? Kto wie! Jednak ekscytujące jest obserwowanie, jak ktoś korzysta ze swojej platformy w potężny i pozytywny sposób. Videogamedunkey wydaje się być wielkim zwolennikiem gier niezależnych, więc na pewno będzie miał oko na ekscytujące projekty.

Co sądzisz o najnowszym projekcie Videogamedunkey? Daj znać w komentarzach lub napisz TwitterCade_Onder.

READ  Mario Strikers: Battle League będzie wspierany darmowymi aktualizacjami po premierze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.