W sieci pojawiły się zdjęcia, które rzekomo przedstawiają remake Silent Hill 2 firmy Konami

W sieci pojawiły się podobno obrazy przedstawiające nową wersję planowanego Silent Hill 2.

Obrazy, które były szeroko rozpowszechniane w mediach społecznościowych (odzwierciedlone przez @the_marmolade), pochodzą podobno z wewnętrznej prezentacji gry, według wtajemniczonych. golem zmierzchui potwierdzone przez własne źródła VGC.

„To pochodzi z wewnętrznej prezentacji Bloober, zanim dostała pozwolenie, więc jest to dosłownie bezbudżetowy przewodnik po czymś zrozumiałym” – powiedział, odnosząc się do obrazów o niskiej jakości. „Tak naprawdę nie wygląda finałowy mecz” – kontynuował.

Wspomniałem o VGC zeszłego lutegoktóry – który Konami Od dawna planuje wskrzesić serię bezczynnych horrorów i mówi się, że ten remake jest częścią tych planów.

Jak podało VGC na początku tego roku, Remake Silent Hill 2 Rozumie się, że jest aktywnie rozwijany w przeciętny Deweloper Zespół Bloobera. Źródła wskazują, że gra będzie ograniczona do wyłącznego czasu na Play Station Klawiatury (obok siebie) komputer).

Uważa się, że kolejna seria spin-off „krótkich opowiadań” Silent Hill jest opracowywana w studiu pod Annapurna Interaktywnasłynny wydawca gier takich jak Sayonara Dzikie SercaA Zewnętrzna preria I kłamać.

zauważyć: Aby wyświetlić to włączenie, zezwól na używanie funkcjonalnych plików cookie w formacie Preferencje plików cookie.

Studio Medium jest związane z serią Silent Hill nieprzerwanie od 18 miesięcy. Polski deweloper zapowiadany w zeszłym roku Umowa o współpracy strategicznej z KonamiMiesiące po tym, jak prezes Bloober stwierdził, że tak było Pracuj nad istniejącym adresem IP dla horroru Od bardzo popularnego wydawcy gier.

Kompozytor Silent Hill Akira Yamaoka Zagrał nawet w filmie Bloobera z 2021 r. The Medium i Wychował swój następny projekt gry Mówiąc, że jest „tym, o którym chciałeś usłyszeć”.

VGC pierwsza wzmianka O planach Konami dotyczących przyspieszenia rozwoju gier premium w zeszłym roku, wraz z nowymi częściami i przeróbkami największych serii, w tym Metal Gear i Castlevania.