W St Barts Roman Abramowicz wyremontował boisko piłkarskie i pomógł odbudować go po huraganie. W miarę narastania sankcji wobec rosyjskich oligarchów wyspiarze mówią, że „nie chcą tego kończyć”.

Roman Abramowicz.Paul Gilham / Getty Images

  • Rosyjski oligarcha Roman Abramowicz jest właścicielem wartej 90 milionów dolarów rezydencji na karaibskiej wyspie Saint Barthelemy.

  • Gospodarka wyspy znana jest jako St. Barts i opiera się na turystyce niezwykle bogatych gości, takich jak Abramowicz.

  • Od czasu, gdy stanęli przed sankcjami Wielkiej Brytanii i UE, miejscowi bronili Abramowicza, nazywając go „piękną osobą”.

W obliczu narastających sankcji nieoczekiwani zwolennicy bronią reputacji rosyjskiego oligarchy Romana Abramowicza: mieszkańców karaibskiej wyspy Saint Barthelemy.

„Od ponad dekady miejscowi i bardzo zamożni pracownicy sami wyświadczają przysługi 'Abramovićowi i innym niezwykle zamożnym klientom, anonimowemu mieszkańcowi St. Barts. Forbes powiedział. „Nie chcą, żeby to się skończyło”.

Gospodarka wyspy znana jest jako St. Barts i służy finansowaniu turystyki od zamożnych turystów, takich jak Abramowicz, który jest właścicielem Rezydencja za 90 milionów dolarów Na wyspie od 2009 roku. Gdzie w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej stoi w obliczu wzrostu Karyw tym ponad 7 miliardów dolarów w zamrożone aktywaWyspiarze opisali go jako „piękną osobę” i bronili jego obecności na wyspie jako pozytywnej.

Abramowicz, zadzwoń raz Miliardowy filantrop w Rosjima historię przekazywania dużych darowizn, w tym na: Izraelskie Muzeum Holokaustu I Centrum Badań Nanotechnologii na Uniwersytecie w Tel Awiwie.

W St. Barts zapłacił 4 miliony dolarów na odbudowę 2010 lokalne boisko do piłki nożnejopłacony za remonty po huraganie w 2017 r., sfinansował remonty stawów ze słoną wodą ważne dla lokalnego ekosystemu, Raport Forbesa.

Patrice Abderham, prywatny kucharz, który kilkakrotnie pracował dla oligarchy, Forbes powiedział Uważał, że Francja i Unia Europejska popełniły błąd, karząc Abramowicza: „Wsadzili wszystkich do jednego koszyka”, powiedział. „Mam nadzieję, że wszystko mu się ułoży”.

Przeczytaj oryginalny artykuł na zainteresowany handlem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.