Według raportu, Wojownicy przyczynili się do prośby Duranta o wymianę

Kevin Durand Chce się wydostać. Ponownie. Ale dlaczego? Weteran NBA z ESPN Adrian Wojnarowski może wskazać na co najmniej jeden czynnik przyczyniający się do frustracji Duranta: żołnierze złotego Stanu Kolejny sukces Finały NBA.

Po tym, jak pojawiły się wieści o prośbie handlowej Duranta, Wojnarowski zabrał go do Ośrodka Sportu W czwartek wieczorem, z Durant podzielił się swoimi przemyśleniami na temat tego, co skłoniło do podjęcia decyzji.

„Golden State wygrało mistrzostwo w tym sezonie, a powódź krytyki i domysłów, która spadła na Kevina Duranta, myślę, że przyczyniła się do punktu krytycznego” – powiedział Wojnarowski.

Po tym, jak Warriors pokonali Boston Celtics w sześciu meczach, Durant i jego dziedzictwo spotkały się z falą krytyki. Wielu ekspertów kwestionowało zasadność jego dwóch pierścieni, z których oba pochodziły z Warriors.

„[Durant]Aby wygrać mistrzostwo jako kierowca autobusu”, powiedział Charles Barkley, były MVP NBA i obecny analityk TNT. powiedział. „On się w to wpakował [Warriors] Drużyna, która już zdobyła mistrzostwo, więc bez szacunku, to fakt. Więc dopóki nie będzie w drużynie mistrzowskiej, nie damy mu szacunku, na który zasługuje, i tak właśnie jest.

Durant, kto Podpisano Po zakończeniu sezonu NBA 2015-16 z Golden State Warriors z historycznym rekordem 73-9 i odbiciu Durant’s Thunder przez play-offy przed awansem do finałów, słowa Barkleya nie były miłe.

„To wszystko jest złe, kolejna okropna analogia starej głowy, która nie może zaakceptować tego, że robimy więcej chleba niż oni” – odpowiedział Durant w tweecie. „To tylko wyczucie czasu Chucky, nie nienawidzę playa.”

READ  Trump wydaje 500 000 $, aby pokonać Briana Kembe

Inni byli bardziej dosadni w swojej krytyce, tweetując rzeczy Jak na przykład „The Splash Brothers tak naprawdę nie potrzebują Kevina Duranta, aby wygrać więcej pierścieni” I „Gratulacje dla Golden State Warriors. Kiedy „pierścienie” Duranta się stopią?”

Jeden z fanów zredukował Duranta do „faceta między Harrisonem Barnesem i Andrew Wigginsem”, na co supergwiazda NBA odpowiedziała, grając w dźgnięcie.

Durant ma historię zmagania się z krytyką online, odwracając się Konto palnika Czasami radzić sobie z urazami. Tym razem jego rozwiązaniem wydaje się być żądanie wymiany.

Były MVP NBA miał inne powody Podobno jest frustracja związana z recepcją NetsAle to zabawne, jeśli nie bardziej zaskakujące, że telewizyjne gadające głowy, a nawet przypadkowi fani, przyczyniają się do popytu na handel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *