Week Zero College Football: Nebraska – Northwestern jest jednym do obejrzenia

Zawieszenie

Sezon futbolu studenckiego rozpoczyna się w sobotę jedną z najdziwniejszych tradycji ostatnich lat: Tydzień 0, kiedy mała grupa drużyn otwiera swoje sezony w weekend przed rozpoczęciem ogólnie przyjętego weekendu w dni robocze.

Drużyny mogą grać w Football Bowl Subdivision na dwa sposoby w tygodniu 0: składając wniosek o zwolnienie do NCAA lub będąc drużyną, która musi podróżować na Hawaje w pewnym momencie sezonu (NCAA zezwala takim zespołom na zwrot kosztów udaj się na Hawaje, planując trzynasty mecz). Vanderbilt, Western Kentucky, Duquesne, Nevada, Wyoming, Utah i UNLV pojadą, aby zmierzyć się z Rainbow Warriors w tym sezonie, wszyscy grają w sobotę.

Tak więc, choć w sobotę nie ma zbyt wielu głośnych zespołów w akcji, Tydzień 0 wciąż może zaostrzyć nasz apetyt na przyszły sezon.

Western Kentucky vs Austin Peay

Północny zachód vs Nebraska

Stephen F. Austin kontra stan Jacksonville

Utah kontra Connecticut

Floryda kontra Duquesne

Floryda Atlantyk vs Charlotte

Karolina Północna vs Floryda A&M

Nowy Meksyk vs Nevada

Nebraska i północny zachód Podróżuj aż do Dublina na pierwszy mecz sezonu (i jedyny mecz w tygodniu 0) z udziałem dwóch silnych drużyn konferencyjnych. Cornhuskers wygrali zaledwie trzy mecze po raz drugi z rzędu w 2021 roku, co prawie kosztowało trenera Scotta Frosta jego pracę — to było Zmuszony do obniżenia wynagrodzenia Zwolnił czterech ofensywnych asystentów, ale kluczowe statystyki opowiadają historię potencjalnie pechowej drużyny: Nebraska zdobyła 63 punkty więcej niż jej przeciwnicy w ciągu sezonu, ale była 0-8 w meczach, które rozstrzygnięto jednym wynikiem. Frost sprowadził nowego koordynatora ofensywy, Marka Whipple’a, który dokonał cudów w ataku na Pittsburgh. To, plus bogactwo rozrywek, może doprowadzić do jaśniejszych dni w Lincoln (lub przynajmniej nadziei Frost). Tymczasem Wildcats po raz drugi w ciągu trzech sezonów pobili rekord 3-9, a ich sezon umknął głównym atakiem (tylko 124 gry zyskały co najmniej 10 jardów, co uplasowało się w rankingu). 124 miejsce na 130 drużyn). …

READ  Yankees przenoszą Josha Donaldsona na 60-dniową listę kontuzjowanych: transfer kończy jego karierę

Illinois, w którym znajduje się Wyomingpokazał postępy, gdy pierwszy sezon trenera Bretta Bilimy był kontynuowany w Champaign, wygrywając cztery z ostatnich siedmiu meczów w 2021 r., w tym To zabawne dziewięciogodzinne zakłócenie ruchu drogowego w godzinach nadliczbowych w takim razie nie. 7 Pensylwania. Ale Illini stracił dużo produkcji z tego zespołu i zaczęli prawie od zera. Kowboje borykają się z podobnym problemem, szczególnie w odniesieniu do ataku: muszą zastąpić dwóch najlepszych rozgrywających, prowadzącego jeźdźca, dwóch najlepszych odbierających i dwóch obsługujących pracowników wszystkich konferencji. Ale biorąc pod uwagę, jak słaba była ofensywa Wyoming w zeszłym sezonie – Cowboys nie zdobyli 20 punktów w sześciu meczach w zeszłym sezonie – może to być szczęście w nieszczęściu. …

Hawaje Vanderbilt Chodzi o „Week 0 Nightcap”, jaką może mieć każda gra, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zostanie ona rozegrana na 9300-miejscowym boisku treningowym Rainbow Warriors po tym, jak stadion Aloha został uznany za niezdatny do użytku po ostatnim sezonie. Zarzuty o nadużycia ze strony byłego trenera Todda Grahama wysłały wielu najlepszych graczy na Hawajach do bramki transferowej, co oznacza, że ​​niewiele zostało z zeszłorocznego składu 6-7 dla nowego trenera Timmy’ego Changa, który przedstawił krzykliwe liczby jako rozgrywający Rainbow Warriors w na początku tego stulecia. . Krótka chwila skuteczności Vanderbilta – Commodores rozegrali pięć meczów z piłką w ciągu ośmiu sezonów od 2011 do 2018 roku – wydaje się być skończona: Vanderbilt w ciągu ostatnich trzech sezonów przeszedł 5-28.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *