Wes Johnson opisuje decyzję o dołączeniu do LSU Tigers jako bardzo trudną, ponieważ Minnesota Twins dostosowują się do wyjątkowego przejścia do sezonu.

CLEVELAND – Wes Johnson wie, że czas nie jest idealny dla bliźniaków z Minnesoty. To nie jest dla niego łatwe lub bez osobistego bólu.

Johnson opuszcza Bliźniaczki, aby powrócić do swoich trenerskich korzeni w swojej uczelni i obejmuje stanowisko trenera pitchingu LSU. Powiedział, że decyzja miała na niego emocjonalny wpływ.

„Bardzo trudne”, powiedział Johnson w poniedziałek na Progressive Field przed meczem Twins przeciwko Guardians. „Nie wiem, czy dużo spałem w ostatnim tygodniu. Bardzo, bardzo ciężko, to najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem”.

Posunięcie Johnsona nastąpiło, gdy wiodąca drużyna Major League Central Twins otworzyła serię pięciu meczów przeciwko Cleveland Guardians, który zajął drugie miejsce. Johnson wypełni swoje obowiązki jako trener pitchingu Minnesoty w tej serii, która kończy się w czwartek.

Sony szary W poniedziałkowym meczu otwarcia wykonał imponujące siedem przejazdów, z podwójnym zwycięstwem 11:1, a następnie przekształcił się w emocjonujący post-mecz, gdy mówił o odejściu Johnsona.

To trudne, jest kimś, z kim jestem bardzo blisko i myślę, że jeśli w ogóle mnie znasz, pozwalając ludziom wchodzić i nawiązywać związki w tym zakresie, to bardzo uważam, powiedział praworęczny, który tylko dozwolone trzy piosenki.

„Byłem dziś na niego taki wściekły. Byłem dziś bardzo szczęśliwy z jego powodu. Wykorzystałem każdą emocję i wszystko, przez co przechodził, używałem tego do grania. „

Prezes Twins ds. operacji baseballowych, Derek Falvey, powiedział, że zespół jest w toku dyskusji o tym, jak zastąpić Johnsona do końca tego sezonu i poza nim. Johnson dołączył do Twins w 2019 roku po treningu w Arkansas. Na krótką metę trener Bullpen Pete Mackie i asystent trenera strzelania Luis Ramirez grają główną rolę.

„To tworzy trochę czarów”, powiedział Valvey. „Naszym planem tutaj jest praca z wewnętrzną grupą, w której musimy wejść w rolę Wesa”.

READ  Negocjacje CBA mają zostać wznowione w czwartek

Falvey określił odejście Johnsona w połowie sezonu jako „wyjątkowy”, ale powiedział, że jest przekonany, że bliźniacy są odpowiednio przygotowani, by sobie z tym poradzić, podobnie jak menedżer Rocco Baldele, który zwołał spotkanie zespołu w niedzielę wieczorem, kiedy przybył do Cleveland, aby poinformować swoich graczy o decyzji Johnsona .

Powiedział: „Nie będziemy prosić nikogo, aby był Wesem. To nie tak toczy się życie, a baseball nie działa. Upewnimy się, że mamy wszystko, czego potrzebują strzelcy. Jesteśmy mniej więcej przygotowani na coś takiego jak możemy.”

Wyjście Johnsona było równie niesamowite jak jego przybycie. Powszechnie uważano, że jest pierwszym trenerem uniwersyteckim, który przeszedł prosto do głównych kierunków, kiedy został zatrudniony przez Arkansas Twins, które zajęły drugie miejsce w kraju w 2018 College World Series. Johnson spędził dziewięć sezonów jako trener w college’u, zanim bliźniacy go pokonali, przyglądając się jego doświadczeniu w biomechanice. Posiada tytuł magistra kinezjologii.

„Znając Wesa i mając szansę cieszyć się nim i widzieć go przez te wszystkie lata, nie jest zbyt zaskakujące, że zobaczymy go z powrotem w grze w college’u” – powiedział Baldeli. „Czy jestem bardzo szczęśliwy, widząc, jak to się dzieje w środku sezonu? Oczywiście, że nie. Nikt. Nie ma sposobu na obejście tej dyskusji, ale nie jestem zaskoczony, widząc, jak wraca do czegoś, czym był pasjonatem i kocha i jest naprawdę dobry”.

Johnson urodził się w Atlancie i wychował w Arkansas, gdzie prowadził dom poza sezonem. Zatrzymuje się również w Mississippi, Dallas Baptiste i Central Arkansas. Był trenerem w liceum przed rozpoczęciem zajęć w college’u.

Johnson przez pierwsze dwa lata kierował drużyną prowadzącą zespoły mistrzów. Bliźniacy wracają w tym sezonie na szczyt AL Central, a zespół 3,78 ERA zajmuje 11. miejsce w rankingu. Bliźniacy zajęli 26. miejsce w ERA w zeszłym roku, 4. w 2020 r. i 9. w 2019 r., podczas gdy Johnson był odpowiedzialny za personel.

READ  Rankingi mocy: kto uzyskał najwyższy wynik po sprincie i Grand Prix Austrii?

The Twins ustanowili rekord klubu w jednym sezonie, osiągając 1463 strajków w 2019 roku. Jose Perios i Jake Odorizzi z listy All Star w 2019 roku oraz Taylor Rogers stworzył zespół w 2021 roku. Bliźniacy meloniki rutynowo chwalili energię, pozytywne nastawienie i mądrość Johnsona aż do sobotniej nocy, kiedy Chris Archer Rzucił pięć pit stopów jednym uderzeniem, które pozwoliły na Colorado.

„Wes jest jednym z moich największych obrońców”, powiedział Archer po wygranym 6:0 na Targetfield. „Pomiędzy startami wykonujemy dużo pracy umysłowej i fizycznej”.

Johnson powiedział, że jest dumny z wpływu, jaki wywarł na młodych strzelców z Minnesoty.

„Myślę, że codziennie przynosiłem energię” – powiedział. „Myślę, że każdego dnia przygotowuję się do zwycięstwa, tak jak teraz i tak jak robię do końca tej podróży. Nikt nie spojrzy na mnie i nie powie, że się nie pojawił”.

W raporcie wykorzystano informacje z Associated Press.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *