White Sox Sign Elvis Andrews

19 sierpnia: The White Sox oficjalnie ogłosił podpisanie kontraktu z Andrusem, a Sosa postanowił zrobić miejsce w aktywnym składzie. Przestrzeń na 40 mężczyzn została stworzona przez wybitnego Yoana Aybara.

18 sierpnia: White Sox uzgadnia kontrakt z bezpłatnym agentem Shortstop Elvis AndrewsRaporty Jeffa Bassana z ESPN (Link do Twittera). Oczekuje się, że jutro dołączy do ich drużyny Major League w Cleveland. John Heyman z New York Post poinformował późnym wieczorem, że Sox Byli w rozmowach Z Androsem, który był Wydany przez Athletics Wczoraj.

33-letni Andros (34 lata w przyszłym tygodniu) idealnie pasuje do White Sox, który byłby bez Tim Anderson Przez następne trzy do pięciu tygodni, kiedy kontynuuje odwyk Zerwane więzadło w lewej ręce. Andrus nie jest głównym obrońcą w tym momencie swojej kariery, ale naturalnie bardziej pasuje do jego krótkiej kariery w młodości Lenin Sosa, który od niedawna zajmuje pozycję w miejsce Andersona i zdołał osiągnąć zaledwie 0,18/0,143/0,235 w małej próbce 35 występów na planszy. Seria Andrusa .237/ .301/ .378 nie jest ogromną poprawą, ale jest trochę nieśmiała w stosunku do przeciętnego hitu ligi w 2022 roku.

To dalekie od rozkwitu Andrusa 0,297/0,337/0,471 w 2017 roku, kiedy również rozbił 20 osób korzystających z domów i uderzył w 25 worków, aby w krótkim czasie dołączyć do wysokiej jakości wkładów defensywnych. Wstawienie do składu krótkiego weterana z atakiem tuż poniżej średniej ligowej nie jest czymś, co Soxowie byli w stanie zrobić zaledwie kilka dni temu, jednak z pewnością są bardzo szczęśliwi, że mogą dodać Andrusa do foldu.

Uratowane okrążenia obronne Rękawice Andrusa prowadzą w tym sezonie ponure -6 biegów, ale bezwzględna ocena obszaru (2,4) i powyżej średniej (zero/średnia) są bardziej optymistyczne. Nawet jeśli obrona jest teraz nieco poniżej normy, Sosa przez zwiad donosi, że druga baza jest źle wyposażona, aby poradzić sobie z krótkim postojem, a wczesne powroty (-2 DRS, -2 OAA w zaledwie 41 rundach) nie sugerują nic innego. Andrus powinien być bardziej spójną opcją do pracy.

READ  Northwestern mógł popełnić błąd, zawieszając Pata Fitzgeralda na dwa tygodnie

Przed zwolnieniem Andrus grał w ostatnim sezonie ośmioletniego kontraktu o wartości 120 milionów dolarów, który został pierwotnie podpisany z Rangers. White Sox będzie mu winien proporcjonalne minimum ligowe na pozostałą część sezonu, a A pozostanie w ryzach o resztę 14 milionów dolarów pensji Andrusa. Ten poprzedni kontrakt obejmował przyznanie opcji gracza o wartości 15 milionów dolarów, gdy Andrus zaliczył 550 występów – obecnie ma 386 – ale jest to kwestia sporna teraz, gdy został zwolniony z poprzedniego kontraktu i podpisał nowy z Chicago. Pod koniec sezonu będzie wolnym agentem.

To był frustrujący sezon w Guaranteed Rate Field, a Sox cierpiał na długie nieobecności kluczowych graczy, takich jak Lance LinA Eloy JimenezA Yasmani Grandal A teraz Anderson (nie wspominając o krótszych okresach IL Louis RobertA Lucas Giolito i inni). Sprawy nie potoczyły się tak, jak wyobrażała sobie recepcjonistka, przygotowując ten godny pozazdroszczenia młody rdzeń, ale Sox ostatnio grał lepszą piłkę i pomimo pewnego luzu na początku sezonu, są tylko dwie gry za czołowymi Strażnikami i jedna gra. Z bliźniaków drugie miejsce. Major League Baseball powinien być najwęższym wyścigiem trzech drużyn w Major League Baseball, więc nawet jeśli Andrus udowodni tylko stopniowe ulepszenie, ta marginalna poprawa może odegrać kluczową rolę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *