White Sox wyznaczył Dallas Kuchel na spotkanie

White Sox ogłosił ten weteran lewicy Dallas Kyuchel przypisane do zadania. gracz Danny Mendic Został wezwany z Triple-A w odpowiednim wniosku.

Ten ruch z pewnością kończy pracę Keuchela po stronie południowej po 51 meczach i 257 1/3 rundach od początku sezonu 2020. Nie wydaje się prawdopodobne, aby inny zespół zażądał zwolnienia Keuchela ze zwolnień, ponieważ taki ruch byłby umieścić ten nowy zespół w tarapatach, ponieważ Keuchel prawie 14,1 miliona dolarów wciąż należnych za pozostałą część sezonu 2022. Jeśli Keuchel anuluje zrzeczenia się, a następnie zostanie zwolniony, White Sox zapłaci resztę tej pensji, a nowy zespół, który podpisał Keuchela może być winien jedynie minimalne wynagrodzenie od MLB.

Keuchel podpisał trzyletnią umowę o wartości 55,5 miliona dolarów z Chicago w sezonie 2019-20, jeden z kilku znaczących ruchów wykonanych tej zimy, aby zasygnalizować, że Sox dążą teraz do zwycięstwa po fazie odbudowy. Początkowe zwroty za podpisanie kontraktu były imponujące, a Keuchel opublikował 1,99 ERA w ciągu 63 1/3 przebiegów w skróconym sezonie 2020 i zajął piąte miejsce w głosowaniu na nagrodę AL Cy Young.

Niektóre przebłyski tej wspaniałej formy trwały tylko do 2021 roku, a Keuchel ukończył 5,28 ERA w ciągu 162 przebiegów w dużej mierze niezgodnych z Chicago w zeszłym roku. Spadek był kontynuowany przez pierwsze osiem startów Keuchela w 2022 roku, kiedy miał on 7,88 ERA i tyle samo spacerów (20), ile trafił w ciągu 32 biegów.

Nigdy nie był wielkim melonikiem, więc podczas jego wczesnych lat z Astros, było wiele pytań o to, jak dobrze wolnoobrotowe, ciężkie podejście Keuchela wytrzyma, gdy będzie starszy. Między tymi obawami a ofertą kwalifikacyjną poprzednia oferta Keuchela na wolny agent w sezonie 2018-2019 sprawiła, że ​​Southpaw musiało czekać do czerwca (po projekcie), aby podpisać roczną umowę z Braves. Keuchel spisał się wystarczająco dobrze w ciągu 112 2/3 inningów z Atlantą, aby następnie zdobyć długoterminowe zobowiązanie od Soxów, którzy również nie kwalifikowali się już do QO.

READ  WI vs Ind 2022 2. T20I startuje z 2 godzinnym opóźnieniem po opóźnieniu bagażu drużyn z Trynidadu

The Batters mieli w tym roku BABIP .364 przeciwko Keuchel, więc w ich ostatnich wynikach jest trochę nieszczęścia. Jednak napastnicy nawiązują również poważny kontakt (według wskaźników beczek Keuchela i wskaźników beczek) przeciwko leworęcznym pokazom, a jego nagły brak kontroli nie pomaga w wysiłkach przeciwko uderzaniu. Średnia 50,8% dla Coachella jest również najniższą w jego karierze, choć wciąż powyżej średniej w całej lidze.

Nawet przy tych trudnościach sensowne jest, aby rekord Keuchela przyciągnął uwagę jednego z wielu zespołów szukających pomocy w rotacji. Silna drużyna defensywna byłaby szczególnie odpowiednia dla miotacza takiego jak Keuchel – spekulacyjnie, kardynałowie, którzy przegrali Stephen MatzA Jordania HicksaA Jack Flaherty do listy osób poszkodowanych, które mogą być zainteresowane usługami Keuchela.

White Sox nie są obcy kontuzjom, które odnieśli w tym sezonie, a brak sukcesów Keuchela w rotacji nie pomógł, chociaż pozostał zdrowy. Z Keuchelem w zawieszeniu w DFA, Sox Lucas GiolitoA przestań dylanA Michael Kubischi weteran Johnny Quito pozy rotacyjne i Lance Lin Rozpoczyna rehabilitację po operacji kolana. Vince Velasquez Może się zacząć, dopóki Lynn nie będzie gotowa, ale ze względu na zbliżające się święta 30 maja, 6 czerwca i 16 czerwca, Soxowie będą mieli pewną elastyczność w ustalaniu swojej następnej listy miotaczy.

W szerszym ujęciu z pewnością wygląda na to, że rozpoczęcie promocji będzie obszarem docelowym dla Chicago w terminie handlu. Giolito, Kopech i Cease byli tak dobrzy, Cueto jeszcze nie odpuścił więcej niż 12 rund pracy, a White Sox z pewnością mają nadzieję, że Lynn może wrócić do formy po zakończeniu rehabilitacji. Jednak głębia z pewnością nadal jest problemem, ponieważ role Kopech będą zarządzane, a Sox nie mogą tak naprawdę powiedzieć, czego oczekiwać od Cueto w ciągu całego sezonu.

Oprócz występu Keuchela w 2020 roku, podpisanie umowy nadal należy uznać za błąd w głównym biurze GM Rick Hahn. Keuchel był winien pensję w wysokości 18 milionów dolarów w tym sezonie, a także zakup za 1,5 miliona dolarów opcji klubowej o wartości 20 milionów dolarów na sezon 2023. Ta opcja ma być ważna, jeśli Keuchel wykona co najmniej 160 biegów w tym sezonie, ale ten limit już nie wydaje się być możliwe, nawet jeśli nigdy nie było prawdopodobne, że White Sox zezwoli na tę opcję.

READ  Jak czuli się członkowie Galerii Sław UFC, oglądając Kamaru Usman KO obok rodziny?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.