White Sox wyznaczył Dallas Kuchel na spotkanie

White Sox ogłosił ten weteran lewicy Dallas Kyuchel przypisane do zadania. gracz Danny Mendic Został wezwany z Triple-A w odpowiednim wniosku.

Ten ruch z pewnością kończy pracę Keuchela po stronie południowej po 51 meczach i 257 1/3 rundach od początku sezonu 2020. Nie wydaje się prawdopodobne, aby inny zespół zażądał zwolnienia Keuchela ze zwolnień, ponieważ taki ruch byłby umieścić ten nowy zespół w tarapatach, ponieważ Keuchel prawie 14,1 miliona dolarów wciąż należnych za pozostałą część sezonu 2022. Jeśli Keuchel anuluje zrzeczenia się, a następnie zostanie zwolniony, White Sox zapłaci resztę tej pensji, a nowy zespół, który podpisał Keuchela może być winien jedynie minimalne wynagrodzenie od MLB.

Keuchel podpisał trzyletnią umowę o wartości 55,5 miliona dolarów z Chicago w sezonie 2019-20, jeden z kilku znaczących ruchów wykonanych tej zimy, aby zasygnalizować, że Sox dążą teraz do zwycięstwa po fazie odbudowy. Początkowe zwroty za podpisanie kontraktu były imponujące, a Keuchel opublikował 1,99 ERA w ciągu 63 1/3 przebiegów w skróconym sezonie 2020 i zajął piąte miejsce w głosowaniu na nagrodę AL Cy Young.

Niektóre przebłyski tej wspaniałej formy trwały tylko do 2021 roku, a Keuchel ukończył 5,28 ERA w ciągu 162 przebiegów w dużej mierze niezgodnych z Chicago w zeszłym roku. Spadek był kontynuowany przez pierwsze osiem startów Keuchela w 2022 roku, kiedy miał on 7,88 ERA i tyle samo spacerów (20), ile trafił w ciągu 32 biegów.

Nigdy nie był wielkim melonikiem, więc podczas jego wczesnych lat z Astros, było wiele pytań o to, jak dobrze wolnoobrotowe, ciężkie podejście Keuchela wytrzyma, gdy będzie starszy. Między tymi obawami a ofertą kwalifikacyjną poprzednia oferta Keuchela na wolny agent w sezonie 2018-2019 sprawiła, że ​​Southpaw musiało czekać do czerwca (po projekcie), aby podpisać roczną umowę z Braves. Keuchel spisał się wystarczająco dobrze w ciągu 112 2/3 inningów z Atlantą, aby następnie zdobyć długoterminowe zobowiązanie od Soxów, którzy również nie kwalifikowali się już do QO.

READ  Mets wymienia Miguela Castro z Yankees za Julie Rodriguez

The Batters mieli w tym roku BABIP .364 przeciwko Keuchel, więc w ich ostatnich wynikach jest trochę nieszczęścia. Jednak napastnicy nawiązują również poważny kontakt (według wskaźników beczek Keuchela i wskaźników beczek) przeciwko leworęcznym pokazom, a jego nagły brak kontroli nie pomaga w wysiłkach przeciwko uderzaniu. Średnia 50,8% dla Coachella jest również najniższą w jego karierze, choć wciąż powyżej średniej w całej lidze.

Nawet przy tych trudnościach sensowne jest, aby rekord Keuchela przyciągnął uwagę jednego z wielu zespołów szukających pomocy w rotacji. Silna drużyna defensywna byłaby szczególnie odpowiednia dla miotacza takiego jak Keuchel – spekulacyjnie, kardynałowie, którzy przegrali Stephen MatzA Jordania HicksaA Jack Flaherty do listy osób poszkodowanych, które mogą być zainteresowane usługami Keuchela.

White Sox nie są obcy kontuzjom, które odnieśli w tym sezonie, a brak sukcesów Keuchela w rotacji nie pomógł, chociaż pozostał zdrowy. Z Keuchelem w zawieszeniu w DFA, Sox Lucas GiolitoA przestań dylanA Michael Kubischi weteran Johnny Quito pozy rotacyjne i Lance Lin Rozpoczyna rehabilitację po operacji kolana. Vince Velasquez Może się zacząć, dopóki Lynn nie będzie gotowa, ale ze względu na zbliżające się święta 30 maja, 6 czerwca i 16 czerwca, Soxowie będą mieli pewną elastyczność w ustalaniu swojej następnej listy miotaczy.

W szerszym ujęciu z pewnością wygląda na to, że rozpoczęcie promocji będzie obszarem docelowym dla Chicago w terminie handlu. Giolito, Kopech i Cease byli tak dobrzy, Cueto jeszcze nie odpuścił więcej niż 12 rund pracy, a White Sox z pewnością mają nadzieję, że Lynn może wrócić do formy po zakończeniu rehabilitacji. Jednak głębia z pewnością nadal jest problemem, ponieważ role Kopech będą zarządzane, a Sox nie mogą tak naprawdę powiedzieć, czego oczekiwać od Cueto w ciągu całego sezonu.

Oprócz występu Keuchela w 2020 roku, podpisanie umowy nadal należy uznać za błąd w głównym biurze GM Rick Hahn. Keuchel był winien pensję w wysokości 18 milionów dolarów w tym sezonie, a także zakup za 1,5 miliona dolarów opcji klubowej o wartości 20 milionów dolarów na sezon 2023. Ta opcja ma być ważna, jeśli Keuchel wykona co najmniej 160 biegów w tym sezonie, ale ten limit już nie wydaje się być możliwe, nawet jeśli nigdy nie było prawdopodobne, że White Sox zezwoli na tę opcję.

READ  Raport i wyróżnienie Grand Prix Kanady w 2022 r.: Verstappen Leclerc wskazuje 0,081 s na piątkowe sesje treningowe w Montrealu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.