Wikingowie kontra Giants Score: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty, analiza wigilijnego starcia

Minnesota Vikings gości w Wigilię Bożego Narodzenia New York Giants i po pierwszej połowie prowadzi 10:7.

Tydzień po największym powrocie w historii NFL, Wikingowie wyskoczyli na prowadzenie 10-0 dzięki wyczynom Justina Jeffersona i TJ Hockensona, którzy złapali 12 podań na 123 jardy i przyłożenie (przez Hockensona ) w pierwszej połowie. Jefferson został wszechczasowym liderem Wikingów pod względem jednosezonowych jardów odbiorczych, pobijając rekord należący wcześniej do legendarnego Randy’ego Mossa.

Giants z trudem poruszali się piłką w pierwszych kilku akcjach gry, co zakończyło się parą puntów, a następnie przegraną fumble. Ale wrócili na właściwe tory dzięki 10-play, 69 jardów, które zakończyły się ucieczką Daniela Jonesa przed presją i znalezieniem Isaiaha Hodginsa, który zdobył bramkę z przodu strefy końcowej. Hodgins zanotował pięć przyjęć na 63 jardy i przyłożenie przed przerwą. New York prawie wyszedł z dużej gry obronnej pod koniec połowy, ale kara za przeszkadzanie w podaniu wymazała go z planszy.

Czy więc Wikingowie utrzymają prowadzenie, czy też Giganci będą w stanie zaatakować? Dowiemy się wkrótce. W międzyczasie trzymaj go zamkniętego na naszym blogu na żywo przez całe popołudnie, ponieważ będziemy na bieżąco informować Cię o statystykach, wynikach i najważniejszych wydarzeniach.