Woj: Negocjacje między sieciami a Kyrie Irving stały się „intensywne”, gdy Lakers „wynurzyły się”

W piątek w ESPN Adrian Wojnarowski powiedział, że rozmowy o kontrakcie między Kyrie Irving i the Nets stały się „ostre”, ponieważ obie strony nadal szukają wspólnej płaszczyzny, gdzie Irving zagra w przyszłym sezonie.

Woog powiedział również, że chociaż Irving dał Netsowi sześć miejsc docelowych NBA, które wolałby, gdyby nie było żadnej umowy, zainteresowanie nim jest ograniczone. Wtajemniczony ESPN powiedział, że jedynym zespołem, który naprawdę się interesuje, jest: Lakers. Powiedział jednak, że uzyskanie kontraktu dla Irvinga na zapłatę ponad 6,3 miliona dolarów – podatnika MLE – wydaje się mało prawdopodobne.

„To stało się niepokojące” – powiedział Wag panelowi analitycznemu analityków ESPN NBA. „I myślę, że to jest problem, gdy patrzysz nie tylko na przyszłość Kerry na Brooklynie, ale także na przyszłość Kevina Duranta i czy uda im się utrzymać to razem”.

Jak poinformował w czwartek Ian Begley z SNY, właściciele Joe Tsai i Sean Marks są w pełnym rozkwicie na temat swojej pozycji w negocjacjach.

Wuj był również jasny, że w przypadku niektórych z sześciu punktów lądowania Irvinga nie wszystkie się odwzajemniły.

„Zainteresowanie nie jest podzielane w wielu z tych miejsc” – powiedział Woog. „Lakerzy są wyraźnie tymi na horyzoncie. Czy Kyrie Irving odejdzie od opcji gracza o wartości 36,9 miliona dolarów, do którego mógłby się zapisać i otrzymać te pieniądze gwarantowane, zwłaszcza po roku, w którym stracił około 17 milionów dolarów przez brak szczepień w zeszłym roku i więcej bez promocji Z umową na sneakersy, której już nie będzie, zdecydowanie na takim poziomie, na jakim była kiedyś.

Nike, z którym relacje Irvinga były w ostatnich latach burzliwe, poinformowało go, że ich związek się skończył, przynajmniej na poziomie dochodowym. Woog powiedział, że nawet gdyby LA chciało umówić się na spotkanie z LeBronem, nie miała nadziei na zawarcie jakiejkolwiek innej umowy niż TJ. Raport może być również próbą wskazania przez jedną lub drugą stronę, że nadszedł czas, aby coś zrobić. Zostało to zrobione między curlingiem a Irvingiem. W tym momencie wydaje się to mało prawdopodobne.

READ  Wynik Villanova vs Houston, Fast Food: Wildcats polegają na obronie, aby stłumić Cougars, awansować do Final Four

„Poza tym, że wychodzą i robią kilka kreatywnych rzeczy finansowo, nie mogą zapłacić za niego więcej niż 6 milionów dolarów w następnym sezonie. zasadniczo patrząc na 30 milionów dolarów, aby odejść od zespołu z Brooklynu. To znaczy zrezygnować. Jak powiedział Bobby (Marx, kappolog ESPN), po prostu wybierając kleszcza i gdzieś handlować, jest to bardzo skomplikowany scenariusz.

Nie ma pewności, gdzie Nets awansują na pozycję Irvinga. Woog zasugerował pewnego dnia, że ​​może to zająć dwa lata i 84 miliony dolarów, co jest dalekie od pięciu lat, na które Irving chce 245,6 miliona dolarów. To byłoby więcej niż to, co Christian Winfield sugerował w tym tygodniu jako ich początkowa oferta: wybierz 36,9 miliona dolarów w przyszłym sezonie, a następnie wróć do negocjacji w lipcu przyszłego roku.

Irving ma czas do następnej środy na rozwiązanie problemu przed wolną agencją. Ale mógł rozwinąć rzeczy, wycofując się, a następnie mierząc rynek na początku lipca. W tym czasie Nets będą musieli również wypełnić swój spis i zdecydować o ośmiu innych wolnych agentach, w tym Bruce Brown i Nic Claxton. Jeśli otrzymają oferty od innych zespołów, właściciele i front office Nets będą musieli zadecydować, czy chcą się dopasować. Nieznajomość statusu Irvinga (lub KD) komplikuje sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.