Wordle 335 20 maja Wskazówki – Zmagasz się dzisiaj z Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ ODPOWIEDZIĆ | Gry | zabawa

Po gorącym tygodniu pogody nadszedł wreszcie weekend, wraz z zupełnie nową grą Wordle, która odbędzie się 20 maja. Nowy Wordle jest dostępny do rozwiązania tylko przez następne 24 godziny, więc nie ma czasu do stracenia, jeśli chcesz utrzymać dobrą passę. Mówiąc o zwycięskiej passie, jeśli potrzebujesz pomocy w utrzymaniu swojego rekordu zwycięstwa Wordle, po prostu przejdź na dół strony, aby znaleźć naszą najnowszą kolekcję wskazówek i wskazówek bez spoilerów dla Wordle 335 20 maja. powodzenia!

Wordle to gra słowna, która rozprzestrzeniła się w mediach społecznościowych, a Wordle zleca graczom odkrycie pięcioliterowego słowa w zaledwie sześciu próbach.

Aby opanować Wordle i rozwiązywać codzienne łamigłówki, po każdym odgadnięciu musisz zwracać baczną uwagę na kolor płytek.

Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie. Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Aplikacja śledzi Twoje statystyki, wyświetlając liczbę poprawnych odpowiedzi, które udało Ci się uzyskać, a także Twoją passę zwycięstw.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. Stracisz również swoją cenną passę.

Czytaj dalej, aby uzyskać ogólne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie trzy przewodniki specyficzne dla Wordle 335 20 maja …

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa.

READ  Tankowiec zacina się u wybrzeży Turcji po otwarciu rosyjskiego korka naftowego

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Słowo 335 Wskazówki i poradniki na 20 maja…

1. Wordle 335 zaczyna się na literę G.

2. Wordle 335 zawiera dwie samogłoski.

3. Fani Mario, Sonic, Fortnite i Minecraft powinni być w stanie to rozgryźć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *