Wordle 380 4 lipca Codzienne porady: Nie możesz rozwiązać dzisiejszego Wordle? Trzy wskazówki pomocne w odpowiedzi | Gry | Zabawa

Jeśli zmagasz się z Wordle 380 na 4 lipca, nie obawiaj się, bo dobrze trafiłeś. Dzisiejszy zwiastun nie jest trudną zagadką słowną ostatnich tygodni, ale sądząc po niektórych komentarzach w mediach społecznościowych, przyciąga fana lub dwóch. Na szczęście Express Online jest tutaj, aby pomóc, dostarczając trzy wskazówki bez spoilerów dla Wordle 380 4 lipca. Przejdź na dół strony, aby uzyskać najnowsze wskazówki i powodzenia.

Prawdopodobnie już wiesz, jak grać w Wordle, ale jeśli potrzebujesz przypomnienia, oto krótkie przypomnienie.

W procesie eliminacji gracze mają sześć szans na odgadnięcie pięcioliterowego słowa. Dla każdego odgadnięcia kafelki postaci są wyświetlane w jednym z trzech kolorów. Jeśli kafelek zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w odgadniętym słowie.

Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Aplikacja śledzi Twoje statystyki i pokazuje liczbę poprawnych odpowiedzi, które udało Ci się uzyskać, nie wspominając o Twojej passie zwycięstw.

Jeśli nie uda ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego słownictwa.

Czytaj dalej, aby uzyskać ogólne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie trzy konkretne wskazówki dotyczące Wordle 380 4 lipca…

Ogólne porady i wskazówki dotyczące Wordle…

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w początkowym zgadywaniu.

• Spróbuj użyć samogłosek przy pierwszym zgadywaniu, zwłaszcza „A” i „E”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q”, jeśli dokładnie wiesz, jaka jest odpowiedź.

• 'RAISE’ to dobre słowo na początek, a 'TOUCH’ to dobre drugie zgadywanie.

• Sprawdź poniżej codzienne wskazówki od Express Online…

Wordl 380 Wskazówki i uwagi na 4 lipca…

1. Wordle 379 zaczyna się na literę S.

READ  Christine Lee: Kobieta, która wstąpiła do Komunistycznej Partii Chin „chce pośrednio ingerować w politykę Wielkiej Brytanii”, według brytyjskiego MI5.

2. Wordle 379 ma jedną samogłoskę, ale pojawia się dwukrotnie.

3. Cięcie krawatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *