Wróżka i Aksolotl – Różnorodność

Uwaga spoiler: nie czytaj z wyprzedzeniem, jeśli nie oglądałeś sezonu 9, odcinka 6 „The Masked Singer”, który został wyemitowany 22 marca w Fox.

Lepiej bądź przygotowany, gotowy do… skoku! Wyłącz zamaskowanego piosenkarza. Aktorka Holly Robinson Peete, znana między innymi z „21 Jump Street”, była jedną z dwóch celebrytek, które ujawniły maskę w środę w numerze „The Masked Singer”. Także: supergwiazda WWE Alexa Bliss, która trafiła na pierwsze strony gazet w tym tygodniu, ponieważ ujawniła, że ​​ma raka skóry i niedawno przeszła operację.

Jeśli chodzi o Axolotla, panelistka Jenny McCarthy-Wahlberg miała rację, nazywając go Alexa Bliss (prawdziwe nazwiska to Alexis Kaufman i Alexis „Lexi” Cabrera). Robin Thicke odgadł Nikki Bellę. Ken Jeong myślał, że to Brie Bella. Nicole Scherzinger wybrała McKaylę Maroney.

Co do Wróżki, nikt nie odgadł Robinsona Betty. Scherzinger wybrał Tracee Ellis Ross, McCarthy-Wahlberg myślał, że to Corrine Foxx, Thicke wybrał Laurie Harvey, a Jeong poszedł z Jennifer Aniston.

Podobnie jak w zeszłym sezonie, „The Masked Singer” po raz kolejny przyjął format „Champion of Masked Singer”. W każdym odcinku wystąpi trzech przebranych celebrytów, ale tylko jeden wygra i przejdzie do rywalizacji w następnym tygodniu. Po każdej rundzie trzech zawodników zagra w półfinale.

Oznacza to, że jeden z uczestników zostanie ujawniony w połowie odcinka, a dwóch najlepszych piosenkarzy zmierzy się w „battle royal”. Po Bliss, Axolotl został ujawniony jako pierwszy, pozostawiając Wróżkę i Arę w obliczu „To nie robi na mnie wielkiego wrażenia” Shanii Twain. Wróżka otrzymała mniej głosów, a Robinson Peete został zdemaskowany. Ara przechodzi do odcinka w przyszłym tygodniu.

Holly Robinson Peete jako Wróżka i Alexa Bliss jako Axolotl dołączają do Lele Ponsa jako Jackalope, Malin Akerman jako Wiewiórka, Michael Bolton jako Wilk, Grandmaster Flash jako Niedźwiedź polarny, Debbie Gibson jako Nocny Marek i Howie Mandel jako Rock Lobster, Sara Evans jako Mustang i Dick Van Dyke jako gnom jako celebryci demaskujący w tym sezonie.

READ  Jodi Sweetin zepchnięta na ziemię przez gliniarzy w proteście przeciwko prawom do aborcji

To była „Country Night”, aw odcinku gościnnie wystąpili gwiazda muzyki country Diana Carter, komik Bill Engvall i gwiazda NFL Robert Woods, z których każdy przedstawił swoje własne podejście do Ary, Wróżki i Axolotla (odpowiednio).

Nowością w tym sezonie jest „Ding Dong Keep It On”. W nowej odsłonie konkursu paneliści będą mieli okazję uratować piosenkarza przed nieuchronną eliminacją, ale dzwonek można uderzyć tylko trzy razy w ciągu pierwszych trzech rund. Ci trzej piosenkarze zmierzą się w specjalnym odcinku w bitwie o powrót do rywalizacji. W środę dzwonek nie zadzwonił.

The Masked Singer wchodzi w sezon 9 z 21 zawodnikami, w tym Mustang, Axolotl, California Roll, Dandelion, Moose, Gargulec, Jackalope, Doll, Polar Bear, Night Owl, „Rock Lobster”, „Gnom”, „Ara”, „Wiewiórka”, „Wolf” i więcej zostanie ogłoszonych. Tim Chappelle jest projektantem kostiumów w tym sezonie.

Uczestnicy sezonu 9 mogą pochwalić się 28 nominacjami do nagrody Emmy, 6 nagrodami Grammy, 10 złotymi albumami, czterema nominacjami do Złotego Globu, pięcioma medalami, 26 książkami, dwiema nominacjami do nagrody Tony, pięcioma nagrodami za całokształt twórczości i czterema gwiazdami w Hollywood Walk of Fame, sprzedając łącznie 95 231 000 rekordów.” Sezon 9 zaprezentuje zupełnie nowe odcinki, w tym „ABBA”, „New York”, „DC Superheroes”, „Ulica Sezamkowa”, „Noc lat 80-tych”, „Noc filmowa” i inne.

Oto uczestnicy i ich występ w Night Six:

Wróżka, „Zamaskowany piosenkarz” (Michael Baker/Fox)
Dom taty

Wróżka (Holly Robinson Pete)

Piosenka: „Anioł z Montgomery” Bonnie Wright

domysły na talerzu: Jennifer Aniston, Aisha Morris, Mickey Guyton, Laurie Harvey

pomysł: (od komika Billa Engvalla) Black Jack (21). „Wiem o wygrywaniu. Z tą ręką naprawdę mogę zabrać cię do szkoły.”

Pakiet komentarzy audio: „Dobrze jest dostać walkę o tytuł w zeszłym tygodniu. Linda jest moją przyjaciółką, więc musiałem oddać sprawiedliwość jej piosenkom. Kibicują mi odkąd skończyłem 13 lat. Widzisz, muzyka jest dużą częścią moje życie i kocham każdą sekundę, w której jestem”. Na scenie. Ale dwóch nowych pretendentów nie może się doczekać, żeby sprowadzić mnie do domu. Mówię: Daj spokój. Jestem taka podekscytowana, bo dziś wieczór country. Coś w tym jest muzyka country wbija ci się w żebra Dziś wieczorem śpiewam piosenkę, którą kochałem jako mała dziewczynka, wykonaną przez artystę, którego wciąż nie mogę się doczekać To naprawdę klasyk w mojej książce, podobnie jak ten nowy przewodnik. [A book that says ‘Fairy’s Tales.’] Jakieś domysły?

READ  Plotka Roundup Special Edition: MJF / AEW Drama Double or Nothing Weekend

poprzednia piosenka: „You’re No Good” Lindy Ronstadt

Poprzednie domysły malarskie: Tracee Ellis Ross, Angelina Jolie, Rashida Jones

Nick Cannon i Xolotel, „Zamaskowany piosenkarz” (Michael Baker/Fox)
Dom taty

Aksolotl (Alexa Bliss)

Piosenka: „Nie mogę walczyć ze światłem księżyca” LeAnn Rimes

domysły panelu: Nikki lub Brie Bella, Alexa Bliss, Simone Biles

pomysł: Gwiazda NFL Robert Woods nosi hełm z napisem „2,3 miliona”. „Tak wiele osób obserwuje mnie, kiedy pracuję, i to tylko w poniedziałki”.

Pakiet komentarzy audio: „Jestem bardzo podekscytowany, że mogę być częścią twojego świata w Country Night jako Axolotl. Exo co? Musiałem to też wyszukać w Google. On śpiewa, ale ona jest taka urocza i hałaśliwa, tak jak ja. to wszystko teraz zajęło trochę czasu. Zbyt dużo czasu, aby tu dotrzeć. Jako dziecko byłem tak zastraszany, że musiałem zmieniać szkoły. Sprawiali, że czułem się taki mały i pozwalałem, by ich słowa tak bardzo mnie pożerały, o to mi chodziło przestałem robić – jeść. Prawie się zepsułem. Aż pewnego dnia, w najczarniejszej chwili, usłyszałem piosenkę. Pomogła mi się wyleczyć. Zakochałem się w głosie iw końcu pokochałem mężczyznę. Pomogło mi to uświadomić sobie, że jedynym sposobem na moje życie kiedykolwiek byłbym idealną dziesiątką, gdybym się podbudował, zamiast załamywać się. Teraz zdecydowanie nie jestem najlepszym piosenkarzem, który kiedykolwiek dotarł do tego etapu, ale obiecuję, że obejmę moją wewnętrzną divę i będę się dobrze bawić. XO XO !”

Ara, „Zamaskowany piosenkarz” (Michael Baker/Fox)
Dom taty

Makau (zwycięzca)

Piosenka: „Żyj tak, jakbyś umierał” autorstwa Tima McGrawa

domysły na talerzach: Elijah Wood, Zayn Malik, Doug Robb

pomysłPiosenkarka Diana Carter wręczyła jej srebrny medal. „Nie dostałem złota, dopóki nie opuściłem gniazda”.

READ  Liam Neeson opowiada o swoim filmie „Gwiezdne wojny Qui-Gon Jinn Return” — The Hollywood Reporter

Pakiet komentarzy audio: „Jestem bardzo podekscytowany, że zostanę Makau, ponieważ to wszystko, czym nie jestem. Błyskotliwy, pewny siebie i śpiewa piosenki country. Chociaż koncertuję od najmłodszych lat, zdecydowanie nie zaczęło się jako Tata przekupywał mnie quesadillami, żebym występował w naszej lokalnej meksykańskiej restauracji”. W końcu rozwinąłem skrzydła na większych scenach. Ale presja bycia zawsze dobrym synem przyniosła mi wiele niepokoju. roztopionego sera i ataków paniki, nauczyłam się robić przerwy i resetować. To, co zaczęło się jako sposób na uszczęśliwienie moich rodziców, przekształciło się w To, co napełnia mnie radością. To rok, w którym postanowiłam być odważna nie tylko na scenie, ale także prywatnie. życie. Wydaje się więc, że to idealna okazja, aby pokazać moją nowo odkrytą odwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *