Współautor serialu House of the Dragon, Miguel Saposhnik, opuszcza Hit Show – The Hollywood Reporter

Wewnątrz nastąpiła duża zmiana Smoczy Dom: The HBO Model i reżyser dramatu fantasy Miguel Saposhnik rezygnuje z nowo wydanej serii hitów.

Źródła podają, że Sapochnik opuszcza program po wyczerpującym trzyletnim wysiłku w Gra o tron prefiks. smok Wola współtwórcy Ryana Condalla Obecnie służy jako jedyny wystawca wystawy i kontynuuje ścisłą współpracę ze współautorem George’em R.R. Martinem. Sapochnik zawarł również umowę z HBO na rozwój nowych projektów i pozostanie producentem wykonawczym przez cały czas trwania serialu.

W produkcji wykorzystano inną uznaną trony weteran, Alan Taylor, jako producent wykonawczy i reżyser wielu odcinków w drugim sezonie.

„Praca w środku trony Wszechświat ostatnich kilku lat był zaszczytem i przywilejem, zwłaszcza spędzenie ostatnich dwóch lat z tak niesamowitą obsadą i ekipą. Smoczy DomSaposznik powiedział w oświadczeniu. „Jestem bardzo dumny z tego, co osiągnęliśmy w pierwszym sezonie i cieszy mnie entuzjastyczna reakcja naszych widzów. Bardzo trudno było podjąć decyzję w przyszłości, ale wiem, że był to właściwy wybór dla mnie osobiście i zawodowo. Tak jak ja więc czuję się bardzo pocieszony wiedząc, że Alan dołączy do serii. Jest to ktoś, kogo znam i szanuję od dawna i wierzę, że ta cenna seria nie mogłaby znaleźć się w bezpieczniejszych rękach. część HBO i Smoczy Dom Rodzinie i oczywiście życzę Ryanowi i jego zespołowi sukcesów i wszystkiego najlepszego w sezonie 2 i później.

Taylor powiedział: „To wielka przyjemność i zaszczyt wrócić do HBO i zanurzyć się w świecie Targaryenów. Nie mogę się doczekać bliskiej współpracy z Ryanem. Smoczy Dom Rośnie w drugim sezonie. Ryan, Miguel i George osadzili niezwykłą historię w bogatym i cudownym świecie. Powrót do Westeros będzie ogromnym przedsięwzięciem i nie mogę się doczekać wyzwania.”

HBO dodał: „Miguel Saposhnik wykonał świetną robotę w pierwszym sezonie Smoczy Dom, co stanowi o jego charakterystycznym kształcie i wyglądzie. Ten łańcuch po prostu nie mógł się połączyć tak, jak bez niego. Chociaż bardzo chcielibyśmy, aby Miguel nadal występował w tej samej roli, jesteśmy podekscytowani, że jego ciągła współpraca będzie dotyczyć tej nowej zdolności twórczej. Patrząc w przyszłość, mamy wieloletni związek z Alanem Taylorem i cieszymy się, że dołącza do Ryana i daje odpoczynek utalentowanemu zespołowi.

READ  Matthew Broderick o złapaniu COVID-19 po tym, jak był „zbyt ostrożny” — The Hollywood Reporter

Ten krok przychodzi po przebudzeniu smok Premiera serialu – w reżyserii Sapochnika – przyciągnęła 25 milionów widzów w pierwszym tygodniu od premiery i pomogła w nagraniu Gra o tron Prequel szybkiego uzupełniania. Drugi niedzielny odcinek wykonał rzadki ruch od Zyskaj trochę więcej widzów zamiast cofać się. Sapochnik reżyseruje też dodatkowe dwie godziny (odcinki szósty i siódmy) w pierwszym sezonie.

Taylor zbudował reputację dzięki swojej pracy nad HBO sopran (za co zdobył Emmy), Szaleni ludzie A Rzym. na mnie tronyOdegrał kluczową rolę w kształtowaniu stylu reżyserskiego serialu, reżyserując ostatnie dwa kluczowe i eleganckie odcinki z pierwszego sezonu serialu (w tym sekwencje przedstawiające śmierć Neda Starka i narodziny smoków Daenerys). Taylor w końcu wydobył w sumie siedem trony Odcinki, w tym „The North Remembers”, „Night Lands” i „Beyond the Wall”. Twórcy serialu David Benioff i Dan Weiss określili kiedyś jego styl jako „kinowy i subtelny”.

Taylor również niedawno przejął tę rolę sopran film prequelowy, Wielu świętych w NewarkA potem ma pilota do AMC Wywiad z Wampirem seria.

Sapochnik rozpoczął karierę jako artysta komiksowy w 1996 roku wykrywanie pociągów Wyreżyserował film z 2010 roku repo mężczyźni Odcinki lisa margines A Dom. Ale pracowała trony Kariera Sapochnika stała się stratosferyczna po tym, jak angielski reżyser wyreżyserował ulubione przez fanów odcinki, takie jak „Hardhome”, „Battle of the Bastards” i „The Winds of Winter”. po, po tronyFilm science fiction wyreżyserował Tom Hanks pulsowaćktóry został wydany na Apple TV+.

Sapochnik pracował miesiącami, aby pomóc w rozwoju smok Ze swoim przyjacielem Kundalem przed wejściem na pokład samolotu. Sapochnik był bardzo niechętny oficjalnemu przyłączeniu się do projektu, co może zapowiadać jego obecne wyjście. Miguel powiedział: „Nigdy tego nie robię” trony wielokrotnie,” Wspomniany Kundal.

READ  Vogue pozywa Drake'a, 21-letniego Savage'a o pokaz mody Maggie

„Przeszedłem przez wiele wahań” – przyznał Saposhnik. „Ryan i ja mieliśmy długotrwały związek i naprawdę dobrze ze sobą współpracujemy i naprawdę się kochamy – to była połowa sukcesu. Gdy zagłębiliśmy się w dyskusje, zdałem sobie sprawę, że muszę się poddać lub wyjść z puli ”.

Sapochnik ostatecznie zdecydował się podpisać, biorąc udział – ze wszystkich rzeczy – Gra o tron Przeżyj koncert w Los Angeles z pisarzem i kolegą trony Weteran Brian Cogman. „Było 17 000 ludzi, którzy oszaleli na punkcie tego programu, a ja nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo ludzie są nim zafascynowani” – mówi Saophnchik. „[My wife] Odwrócił się do mnie i powiedział: „Jesteśmy pieprzonymi idiotami. Jak możemy tego nie zrobić?”

The smok Zespół koncentruje się obecnie na skompletowaniu materiału z efektami wizualnymi do pierwszego sezonu i pisaniu scenariuszy do drugiego sezonu, który nie został jeszcze ogłoszony w dniu rozpoczęcia zdjęć. Ponieważ pierwszy sezon zajmuje 10 miesięcy na zdjęcia i kolejne 9 miesięcy na efekty wizualne, seria prawdopodobnie powróci w 2024 roku.

Taylor jest reprezentowana przez UTA i Krąg Zamieszania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *