Wszystko ogłoszone na panelu Marvel Studios San Diego Comic-Con 2022

Marvel Studios zamknęło SDCC 2022 z fanfarami! Studio superbohaterów pokazało pełną gamę wcześniej ujawnionych projektów, takich jak Wakanda Forever, Ant-Man 3, Blade i Fantastyczna Czwórka (i nie tylko!), jednocześnie drażniąc nowe filmy i programy Marvela w hitach, takich jak Avengers Kang Dynasty i Secret Wars — sugerując, co On nadchodzi w przyszłość Marvel Cinematic Universe, pokazując nie tylko całą fazę 5, ale większość fazy 6!

Oto wszystkie wiadomości, tweety i zwiastuny z panelu zamykającego Marvel Studios już dziś!

Etap 6 został potwierdzony, rozpocznie się od czterech Fantastycznych, a zakończy się Avengersami z dynastii Kang i Tajnymi Wojnami

Zespół Marvel Panel z pewnością nie zawiódł. Nie tylko pokazali cały etap 5, ale poszli prosto przed siebie, aby porozmawiać o etapie 6. Na początek seria nie będzie nazywać się Infinity Saga, ale raczej będzie nazywać się Multivserse Sage, rozpocznie się etap 6 z Fantastyczną Czwórką i zakończ z Avengers The Kang Dynasty i Secret Wars.

Faza 6 oficjalnie zakończy drugą sagę MCU. Aby poznać oficjalne daty premiery trzech filmów, zapoznaj się z artykułem, do którego link znajduje się powyżej!

Black Panther: Wakanda Forever z pierwszym zwiastunem i szczegółami fabuły

Ukazał się pierwszy zwiastun Black Panther: Wakanda Forever, który pojawił się w prequelu kolejnego filmu Black Panther, Sub-Mariner i nie tylko. Obejrzyj pełny zwiastun, do którego link znajduje się poniżej, i przeczytaj omówienie tego przez IGN tutaj.

Nie tylko to, ale potwierdzono, że Tenoch Huerta zagra w filmie Namora. Fani będą mieli szansę wrócić do Wakandy, gdy film będzie miał premierę 11 listopada 2022 roku.

Czwarty film Kapitana Ameryki, Kapitan Ameryka Nowy porządek świata nadchodzi w 2024 roku

Marvel ogłosił, że czwarty film z Kapitanem Ameryką, Kapitan Ameryka: Nowy Porządek Świata, wejdzie do kin 3 maja 2025 roku. Ogłoszony jako część panelu Marvel Studios na SDCC 2022, film będzie pierwszym pełnometrażowym filmem Anthony’ego Mackiego. Nowy Kapitan Ameryka po wydarzeniach z Falcona i Zimowego Żołnierza.

Na SDCC nie pokazano żadnego zwiastuna, ale producent Marvela Nate Moore powiedział wcześniej, że ten film zbada „co czyni kogoś Kapitanem Ameryką” i zagłębi się w status słabszego Sama Wilsona jako nowy Cap.

She-Hulk i Black Panther zakończą czwarty etap Marvela, a piąty etap został ujawniony

Panel rozpoczął się agresywnie z udziałem Kevina Feige, prezesa Marvel Studios i dyrektora kreatywnego w Marvel, i oficjalnie potwierdzono, że She-Hulk i Czarna Pantera zakończą fazę 4 Marvel Cinemaitc Universie, jednocześnie oficjalnie ujawniając fazę 5 serii.

READ  Meghan Markle po powrocie do show-biznesu po opuszczeniu rodziny królewskiej

Faza 5 rozpocznie się 17 lutego 2023 r. z udziałem Ant-Mana i Wasp Quantumania, a zakończy 26 lipca 2024 r. wraz z piorunami. W międzyczasie zostanie wyemitowanych dziesięć kolejnych filmów i seriali telewizyjnych MCU – zobacz poniższy obraz, aby zobaczyć pełny harmonogram!

Programy Marvela, takie jak Loki Season 2, Ironheart, Echo i Agatha, mają potencjalne okna dystrybucji

Wraz z rozpoczęciem Marvel’s Phases 4 i 5 niektóre programy Marvela otrzymały wąskie okna wydawania podczas San Diego Comic Con. Te gry to Marvel’s Echo, Loki Season 2, który ukaże się latem 2023 roku i Ironheart, a także nowa nazwa Agatha: Coven of Chaos, które ukażą się tej zimy..

Strażnicy Galaktyki Cz. Pokaż 3 zwiastun, Maria Bakalova gra Cosmo Spiderdog

Pierwszy zwiastun filmu Strażnicy Galaktyki Jamesa Gunna Cz. #3 znalazło się na SDCC i ujawniono, że Maria Bakalove zagra Cosmo the Spacedog. Zwiastun pokazał Gamorę, która nie pamięta nic o Strażnikach (lub Peterze Quillu Chrisa Pratta), kierującą oddziałem Ravagers. Aby uzyskać szczegółowe informacje, kliknij tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *