Wszystko zostało ogłoszone na Xbox i Bethesda Developer Direct

To jest krótki opis Xbox i Bethesda Developer Direct oraz pierwszego dużego pokazu gier wideo w 2023 roku. Program dał nam o wiele więcej, niż się spodziewaliśmy, co to wyciekło Cóż, właściwie bez niespodzianek. Oto wszystkie ogłoszenia, zwiastuny i aktualności, które przygotował Microsoft.

Developer Direct zaczął od przyjrzenia się Minecraft Legends, będącemu spin-offem Minecrafta, i jego rozgrywce PVP. Ukaże się 18 kwietnia 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz oczywiście Game Pass. tutaj Zapowiedź Tom’s Minecraft Legends, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej. Nowy zwiastun poniżej:

Przechodząc do dziesięciu przebiegów gry Forza Motorsport. Zawiera w pełni dynamiczną porę dnia i pogodę – po raz pierwszy w serii – oraz ponad 500 pojazdów. Premiera w tym roku na PC oraz Xbox Series X i S. Oto zwiastun:

Następna! Microsoft ogłosił Hi-Fi Rush od Tango Gameworks, który wyciekł przed koncertem. To rytmiczna gra akcji, która wygląda na inspirowaną ukochanym Jet Set Radio. A co najlepsze? Jest już dostępny w Game Passie! Film z rozgrywki poniżej:

Oto zwiastun premierowy Hi-Fi Rush:

Direct U-Developer zwrócił się do kolejnego rozszerzenia do Elder Scrolls Online, Necrom, które również wyciekło. Obejmuje to nową klasę gry o nazwie Arcanist, zlokalizowaną we wschodnim Morrowind. Zostanie wydany 20 czerwca 2023 r. Oto podgląd wideo globalnego ujawnienia:


Arkana Austina Redfall Zamknąłem przedstawienie. Redfall to strzelanka, w którą można grać w pojedynkę lub w kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Wychodzi 2 maja. Oto rozszerzona zapowiedź gry:

I to wszystko! Krótko i słodko od Microsoftu, który dał fanom lepsze wyobrażenie o tym, co ma nadejść w 2023 roku. Oczywiście nie Starfield – w pewnym momencie ma się pokazać.

Więc co pomyślałeś? Coś, co cię interesuje?

READ  AI: The Somnium Files — nirwana Inicjatywa nirwana opisuje podwójne historie, nowe elementy śledztwa i nowe postacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.