Wybory 4 tygodnia NFL Briscoe: Kowboje przetaczają się przez dowódców, Orły przetaczają się obok Jaguarów, Trubisky ucisza wątpiących

Są kilka tygodni, kiedy wybieranie gier NFL niszczy duszę.

Uważaj mnie za zniszczonego.

Na razie. Jestem bardzo wytrzymała i bardzo trudno mi wytrzymać przez długi czas. Ale stary, byłem zły w zeszłym tygodniu.

Poszedłem 7-9 prosto w górę, 5-10-1 przeciwko naszemu spreadowi Wybór eksperta I 1-5 w ramach moich najlepszych zakładów Wybierz sześć podcastów. To obniża moje rekordy sezonu do 24-23-1 od razu, 22-25-1 ATS i 10-8 przeciwko moim najlepszym zakładom.

Dobry początek, który musiałem rozpocząć sezon, został zrujnowany. Oznacza to, że czas wrócić na właściwe tory.

Spodziewaj się 65 procent zwycięzców w tym tygodniu. Czy człowiek może śnić?

Czwartek, 20:20 ET (Amazon Prime)

Gra specjalna | Cincinnati Bengals kontra Miami Delfiny

Miami to trudne miejsce. Odnoszą nad nimi ogromne, emocjonalne, przekrojowe zwycięstwo Rachunki Teraz musi podróżować, aby w krótkim tygodniu zagrać w dobrą drużynę bengalską. Mogą to być Joe Burrow i Dua Tagovailoa, w zależności od stanu zdrowia Tagovailo. Obaj poznali się na studiach. Myślę, że Burrow zdobędzie z niego to, co najlepsze w krótkim tygodniu w domu – nawet jeśli grają w duecie. Drużyny bengalskie pokażą świetne wyniki i wygrają.

Wybór: Bengale 30, Delfiny 20

Niedziela, 9:30 czasu wschodniego (sieć NFL, FuboTV)

Gra specjalna | New Orleans Saints kontra Minnesota Vikings

Święci mają obecnie poważne problemy z ofensywą, co nie jest dobrą rzeczą. Wikingowie zebrali się, aby zdobyć punkty Osobliwości miasta, ale nie wyglądają tak samo na obrazę. Gdzie jest Justin Jefferson? A Dalvin może ugotować. To może być gra o niskiej liczbie punktów, którą moim zdaniem Święci znajdą sposób na wygraną.

Wybór: Święci 21, Wikingowie 17

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (CBS, Najważniejszy+)

Gra specjalna | Atlanta Falcons kontra Cleveland Browns

Sokoły wracają do domu po przegranych dwóch meczach drogowych na Zachodnim Wybrzeżu Rams I pokonałem Seattle w zeszłym tygodniu. Ofensywa była dobra w tym meczu w Seattle i myślę, że będzie to kontynuowane tutaj. Ale czy mogą powstrzymać Brownów? Nie sądzę. Cleveland odniesie zwycięstwo dzięki swojemu biegowi i terminowym podawaniu.

READ  Handlowcy kryptowalut tracą 300 mln USD w przepływach pieniężnych w wyniku krachu Bitcoina i kryptowalut

Wybór: Browns 27, Sokoły 23

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (CBS, Najważniejszy+)

Gra specjalna | Baltimore Ravens kontra Buffalo Bills

The Bills grają w kolejne gry drogowe, co zawsze jest trudne. Ale oni odchodzą od swojej pierwszej porażki i borykają się z poważnymi problemami z kontuzją. Kruki również mają problemy z kontuzjami. Obaj rozgrywający grają na poziomie MVP. Szukaj wielu punktów, gdy strzelają Josh Allen i Lamar Jackson. Znajdź rachunki, stań się lepszy i wróć do kolumny wygranych.

Wybór: Rachunki 35, kruki 30

niedziela, godzina 13:00 czasu wschodniego (Lis, FuboTV)

Gra specjalna | Dallas Cowboys kontra Washington Commanders

Waszyngton był słaby we wszystkich aspektach gry w zeszłym tygodniu, ale Dallas gra w krótkim tygodniu. Mimo to istnieje duża rozbieżność na froncie defensywnym Dallas przeciwko ofensywnej linii Waszyngtonu. Ta linia była zła w zeszłym tygodniu. Tu też będzie. Cowboys wygrają po kilku stratach wymuszonych tą linią i dobrym parterem.

Wybór: Kowboje 27, Dowódcy 16

niedziela, godzina 13:00 czasu wschodniego (Lis, FuboTV)

Gra specjalna | Detroit Lions kontra Seattle Seahawks

Lwy przegrywają mecz, który powinni byli wygrać. Seattle przegrało dwa razy z rzędu i wyglądało źle. Obrona Seahawks była słaba, podczas gdy Lions bardzo dobra. Pojawi się na tym, gdy Detroit wróci do kolumny wygranych.

Wybór: Lwy 33, Seahawks 20

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (CBS, Najważniejszy+)

Gra specjalna | Houston Texans kontra Los Angeles Chargers

Ładowarki naprawdę ruszyły z miejsca. Stracili swojego gwiazdę roku, Rashaana Slatera, a Joey Bosa prawdopodobnie wyjdzie z pachwiną. Jest to dodatek do wszystkich obrażeń, które już mają. Teksańczycy mają szansę na tym skorzystać, ale Davis Mills naprawdę miał problemy przez ostatnie dwa tygodnie. Coś mu mówi, że to tutaj. Chodzą w tym.

Wybór: Ładowarki 26, Teksańczycy 24

niedziela, godzina 13:00 czasu wschodniego (Lis, FuboTV)

Gra specjalna | Indianapolis Colts kontra Tennessee Titans

To wielki mecz AFC South na początku sezonu. Obie drużyny mają imponujące zwycięstwa u siebie po słabych stratach drogowych. Obie drużyny doznały wielu kontuzji. Każda drużyna chce, aby ich gwiazda wróciła do gry. Więc kto może? Mój wybór to Jonathan Taylor zamiast Derricka Henry’ego. Ogiery wygrywają.

READ  Huragan w rejonie Nowego Orleanu: Po tym, jak huragan zabije jedną osobę i pozbawi elektryczności tysiące, załogi przenoszą się do zdewastowanych dzielnic.

Wybór: Colts 26, Tytani 20

niedziela, godzina 13:00 czasu wschodniego (Lis, FuboTV)

Gra specjalna | New York Giants kontra Chicago Bears

Obie te drużyny są 2-1, ale czy jest coś dobrego? Giganci grają przez krótki tydzień, ale przebywanie w domu pomaga złagodzić ten ładunek. Niedźwiedzie potrafią grać w piłkę, ale Justin Fields rzuca ją mniej. Giganci znaleźliby sposób na wygraną 3-1.

Wybór: Giganci 20, Niedźwiedzie 14

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (CBS, Najważniejszy+)

Gra specjalna | Philadelphia Eagles kontra Jacksonville Jaguary

To była jedna z najlepszych gier tego weekendu. Kto mógł sobie wyobrazić? Oglądanie ataku Orłów na obronę Jaguarów będzie nie lada gratką. Czy Jaguary mogą mieć Jalen Hurts? To nie będzie łatwe. Dlatego myślę, że Orły znajdą sposób, ale jest blisko.

Wybór: Orły 28, Jaguary 24

niedziela, 13:00 czasu wschodniego (CBS, Najważniejszy+)

Gra specjalna | Pittsburgh Steelers kontra New York Jets

Steelersi będą mieli 10 dni wolnego, gdy odrzutowce przybędą do miasta. Ofensywa Pittsburgha zmagała się w dużym stopniu, ale to może być gra, o którą chodzi. Odrzutowce mają problemy z bezpieczeństwem. Pittsburgh wygra, gdy Mitch Trubisky uciszy rozmowę Kenny’ego Picketta.

Wybór: Steelers 24, dysze 17

Niedziela, 16:05 czasu wschodniego (Fox, FuboTV)

Gra specjalna | Carolina Panthers kontra Arizona Cardinals

Pantery odchodzą po swoim pierwszym zwycięstwie w sezonie, podczas gdy Arizona odchodzi po przegranej u siebie z Baranami. Ma zadatki na grę z niskimi wynikami, w której oba ataki walczą. Zobacz, jak obrona Karoliny wykorzystuje to, co najlepsze z Kylera Murraya. Pantery wygrały drugi mecz za swoją obroną, a pytania stają się naprawdę poważne dla drużyny Cardinals.

READ  Badania pokazują, że kawa może wydłużyć oczekiwaną długość życia

Wybór: Pantery 23, Kardynałowie 20

Niedziela, 16:25 czasu wschodniego (CBS, Najważniejszy+)

Gra specjalna | Green Bay Packers kontra New England Patriots

Patrioci będą bez Macka Jonesa, czyli Briana Hoyera jako rozgrywającego. To nie jest dobra rzecz przeciwko obronie Green Bay. Packers powracają również do linii ofensywnej, co powinno pomóc w rozpoczęciu gry podań. Myślę, że tak się stanie tutaj. Wielcy piekarze.

Wybór: Pakowacze 27, Patrioty 14

Niedziela, 16:25 czasu wschodniego (CBS, Najważniejszy+)

Gra specjalna | Las Vegas Raiders kontra Denver Broncos

To duża wczesna gra AFC West, szczególnie dla Najeźdźców. Przy 0-3 bardzo potrzebują zwycięstwa. Przegrali kilka trudnych gier. Broncos grali dobrze w obronie, ale ofensywa walczyła. Na tym polega różnica. Zdesperowani Najeźdźcy przeniosą piłkę na tę obronę Denver i znajdą sposób na pokonanie pierwszego.

Wybór: Najeźdźcy 28, Broncos 24

Niedziela, 20:20 ET (NBC, FuboTV)

Gra specjalna | Tampa Bay Buccaneers kontra szefowie Kansas City

The Chiefs wyjeżdżają z przegranej drogi w Indianapolis, aby rozegrać serię gier drogowych. Bucs przegrali z Packers w zeszłym tygodniu w grze, w której nie mieli żadnej ofensywy. The Chiefs nie byli w tym roku tak dobrzy w ataku, jak w ostatnich latach i zostaną rzuceni wyzwaniem przez obronę Tampa Bay. Bucks jest bardzo mało prawdopodobne, aby wygrali ten mecz.

Wybór: Szefowie 23, Bucks 17

Poniedziałek, 20:15 ET (ESPN, FuboTV)

Gra specjalna | San Francisco 49ers kontra Los Angeles Rams

49ers nie zrobili wiele w porażce z Broncos w zeszłym tygodniu, więc uwaga skupiona jest teraz na Jimmym Garoppolo. Powinien być lepszy. Barany też nie wyglądały dobrze, ale pokonały Cardinals i były 2-1. 49ers zagra bez Trenta Williamsa, co jest wielką wygraną. Szukaj baranów, aby uzyskać najlepsze z Garoppolo i ofensywy 49ers. Rama to wziął.

Wybór: Barany 27, 49ers 21

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *