Wyjaśnienie finału filmu „Tylko morderstwo w budynku” – sezon trzeci

Ostrzeżenie: Poniżej znajdują się spoilery dotyczące finału Hulu Season 2 Tylko morderstwa w budynku.

Wtorek Tylko morderstwa w budynku Epilog nie tylko ujawnia, kto zabił Bunny’ego Folgera, ale także przedstawia widzom kolejną ofiarę morderstwa w komedii Hulu: Paul Road!

W przeciwieństwie do Stinga i Amy Schumer, najsłodszy facet w Hollywood nie musi grać wysokiej klasy wersji samego siebie. Zamiast tego gra słynnego aktora teatralnego (i gwiazdę nowej sztuki Olivera) Bena Glenroya.

Rok przeskoku prowadzi nas do premiery. Ben wychodzi ze swojej garderoby i rozmawia z Oliverem o sporze ze swoim reprezentantem, którym wkrótce dowiadujemy się, że jest Charlesem. Program telewizyjny Brazzos wcześniej przerywa pozornie nieszkodliwy atak kaszlu i rozmawia z Benem o jego problematycznym zachowaniu. „Bądź mądry” ostrzega. „Trzymaj się od niej z daleka… Wiem, co zrobiłeś.”

Kiedy Charles opuszcza scenę po lewej, Ben robi swój ślad. Rozpoczęło się przedstawienie, ale on jest wyraźnie chory. Zacisnął kolana i ledwo mógł złapać oddech. Niedługo potem jego nogi ugięły się pod nim i leżał na podłodze, krwawiąc z ust.

Ben Glenroy… nie żyje!

Więc co to oznacza dla trzeciego sezonu? Uporządkuj więc koniec (i cały sezon drugi) w następujących sondażach Przewiń w dół, aby zobaczyć najczęściej zadawane pytania ze współtwórcą serii Jonem Hoffmanem.


READ  Królowa Elżbieta codziennie je to samo: prywatny kucharz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.