Wykresy sugerują, że Twitter, Valero i Occidental mogą zbiegać się

Jim Cramer z CNBC powiedział we wtorek, że trzy akcje mogą być gotowe do rajdu.

„Wykresy, tak jak je zinterpretowała Caroline Borodin, wskazują, że ŚwiergotA walero A Zachodni [Petroleum] To może mieć tutaj pewne zalety. Jestem bardziej ostrożny na Twitterze, ponieważ to gra arbitrażowa, ale dwie pozostałe zwracają moją uwagę”.

Aby wyjaśnić analizę Borodena, Cramer najpierw zbadał dzienny wykres Twittera:

Powiedział, że akcje utworzyły wzór, aby osiągnąć wyższe szczyty i wyższe dołki, co jest „typową oznaką siły”.

Tymczasem główne średnie kroczące, które obserwuje Boroden, wyglądają na bycze. Akcje notowane są powyżej 200-dniowych i 50-dniowych prostych średnich kroczących. Ponadto, według Kramera, 5-dniowa wykładnicza średnia krocząca przekracza 13-dniowy znak.

„To jej ulubiony sygnał kupna”, powiedział.

Kramer dodał, że Boroden widzi, że akcje Twittera z łatwością zbliżają się do 53,43 USD, a nawet 54,87 USD. Przyznał, że Elon Musk rozmawiał z Twitterem o swojej umowie dla niego Kupno firmy po 54,20 USD za akcję Może zaszkodzić zapasom.

„Myślę, że nasz wzrost jest na tym poziomie i jeśli coś pójdzie nie tak, świetnie, akcje spadną do średnich i wysokich poziomów wsparcia Boroden 40 USD, w którym to momencie mówisz, że musisz zejść, ponieważ zwyżkowa teoria jest toastem. ”

Aby uzyskać więcej analiz, zobacz pełne wyjaśnienie Kramera poniżej.

Zobacz, jak Jim Cramer przedstawia analizę nowych list przebojów Carolyn Boroden

Przewodnik inwestycyjny Jima Kramera

Kliknij tutaj, aby pobrać Przewodnik inwestycyjny Jima Kramera Bez kosztów, które pomogą Ci budować długoterminowe bogactwo i mądrzej inwestować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.