Wyłącznie od Apple przedstawia niesamowity nowy iPhone 14

Wycieki z iPhone’a 14 rzucają światło Projekt zakresuA Różnice w wydajności A Kamery przednie są drogie. Ale ich nowa opcja kolorystyczna może być najbardziej rzucającą się w oczy aktualizacją.

Od miesięcy modele iPhone’a 14 Pro są dostępne w kolorze fioletowym. Apple zwykle aktualizuje kolory wraz z premierą iPhone’a, ale nowy film pokazuje, że fioletowy kolor nie przypomina niczego, co iPhone’y miały wcześniej.

Udostępnione przez znanego wyciekającego Apple Duanruy (Przez WeiboUżywając atrapy obudowy iPhone’a 14 Pro, wykończenie ma połyskującą jakość, która pod różnymi kątami przechodzi od ciemnofioletowego do jasnofioletowego. Apple wypróbowało coś podobnego na MacBooku Air w oparciu o Midnight iPhone 13 i M2, ale nie jest tak dobre.

Dodatkowo, chociaż nie zostało to nagrane na wideo, DuanRui ma abonent Inne opcje kolorystyczne dla serii iPhone 14: granatowy, złoty, grafitowy i srebrny. Trzy ostatnie powstawały już od dłuższego czasu, ale po raz pierwszy w przeciekach pojawia się wzmianka o kolorze niebieskim. Jeśli mieni się podobnie do fioletu, spodziewaj się, że binarny będzie najpopularniejszym wyborem z pewnej odległości.

Jedna uwaga: północ na iPhonie 13 i M2 MacBook Air to magnes na odciski palców. Więc zastanów się dobrze, jeśli planujesz pozbyć się błędów. Spodziewam się jednak sprzedaży Apple Przezroczysty futerał MagSafe przejść przez dach.

Oczekuje się, że zamówienia w przedsprzedaży na zestaw iPhone 14 zostaną zrealizowane Od 9 września. Moja rada jest taka, że ​​jeśli chcesz fioletowego lub niebieskiego iPhone’a 14 Pro/Pro Max, musisz działać szybko.

___

Śledź Gordona na Facebook

Więcej o Forbesie

Więcej od ForbesaWersja z 16 września dotyczy iPhone’a 14

READ  Pixel 7 Pro dostaje tryb makro z aktualizacją Google Camera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *