Wynik Cardinals vs Chiefs: aktualizacje na żywo, statystyki meczów i najważniejsze momenty, gdy Keeler Murray i Patrick Mahomes walczą

Arizona Cardinals i Kansas City Chiefs wystartowali w niedzielę na stadionie University of Phoenix przed meczem play-off AFC z NFC. Obie drużyny wychodzą z rozczarowujących porażek w play-off w zeszłym sezonie, a Chiefs przegrali z Cincinnati Bengals w dogrywce w AFC Championship, a Cardinals przegrali z Los Angeles Rams w Wild Card Tour.

The Chiefs kontrolowali od początku meczu i udali się do szatni w pierwszej połowie z przewagą 23-7.

Rozgrywający z Kansas City, Patrick Mahomes, wygłosił wczesne oświadczenie, rzucając podanie z przyłożenia w ciasny koniec Travisa Kelseya w swoim pierwszym biegu. Mahomes rzucił dwa dodatkowe podania, Clyde Edwards Heller.

Szefowie byli w stanie zdobyć kilka punktów więcej na tablicy tuż przed wejściem do szatni, dzięki bramce z pola z 54 jardów Harrisona Butkera.

Kardynałowie zdobyli swoje pierwsze i jedyne przyłożenie z połowy w drugiej kwarcie. Rozgrywający Kyler Murray ustanowił wynik na dłuższą metę, pozwalając Jamesowi Connerowi trafić go z dwóch jardów.

Sprawy wyglądały dobrze dla gospodarzy, kiedy odzyskali potknięcie Juju Smith-Schuster, ale nie mogli wykorzystać tego na wynos.