Wynik USC vs. UCLA: aktualizacje meczów na żywo, wyniki futbolu uniwersyteckiego, 25 najlepszych wydarzeń NCAA dzisiaj

Nr 7 USC i nr 16 UCLA wymieniały się zadziorami w pierwszej połowie kluczowego starcia rywalizacji, gdy Bruins doszli do bezpiecznego miejsca z prowadzeniem 21-20. Jeśli trojany wygrają na wyjeździe, zapewnią sobie miejsce w Pac-12 Major League Soccer. Nawet po niefortunnej porażce z Arizoną w zeszłym tygodniu, UCLA wciąż ma szansę na grę w mistrzostwach konferencji, a Bruins wyszli na parkiet pierwszego wieczoru.

Rozgrywający Redshirt, Dorian Thompson-Robinson, miał na swoim koncie każde z trzech przyłożeń UCLA w pierwszej połowie, biegając po dwóch i podając kolejne. Kiedy jednak Bruins mieli okazję podwyższyć prowadzenie pod koniec pierwszej połowy, Thompson-Robinson dwukrotnie przechwycił piłkę z rzędu. Kopacz USC Dennis Lynch kopnął 49 jardów w ostatniej grze pierwszej połowy po rozpoczęciu 1 z 3 w meczu, aby wysłać USC na połowę z impetem.

Stawka jest zawsze wysoka, gdy Bruins i Trojans spotykają się ze względu na ich rywalizację w późnym sezonie, choćby z innego powodu niż prawo do przechwalania się. Ale skala tego pojedynku jest tym razem szczególnie ważna, ponieważ trojany i Bruins nadal polują na tytuł Pac-12. Jeśli USC wygra, nie tylko zagwarantuje sobie miejsce w meczu o mistrzostwo Pac-12, ale także podtrzyma nadzieje na mistrzostwa College Football Playoff. Jeśli UCLA wygra, może znaleźć drogę do tytułu mistrzowskiego, pokonując Kalifornię i zamykając sezon regularny w następny piątek.

Trzymaj to zamknięte tutaj na CBS Sports, aby otrzymywać wyniki na żywo, aktualizacje, analizy i najważniejsze informacje z gry.

READ  2022 Draft NBA Live Updates, Scores: Tracker, System, Scores, Deals Like Magic Takes Takes Paolo Banchero #1