Wyniki WWE SmackDown: zwycięzcy, wyniki, najważniejsze wydarzenia i analizy z 29 kwietnia | Raport dotyczący jajników

0 z 6

  Źródło: WWE.com

  WWE Kontynuowała budowanie w kierunku swojego wydarzenia premium na żywo na WrestleMania Backlash w piątek wieczorem na SmackDown z pokazem umieszczania najlepszych konkurentów marki i Superstars na czele i centrum oraz z głównym wydarzeniem meczu ze stalową klatką.

  Nie mając dokąd uciec ani się schować, Drew McIntyre w końcu dopadł Samiego Zayna, tym razem w stalowej klatce. Czy Szkocki Wojownik był w stanie uciszyć Wielkiego Wyzwoliciela przed przejściem do większych i lepszych rzeczy, czy też Zane znalazł sposób, aby ukraść zwycięstwo i ulepszyć swój ekwipunek w piątkowe wieczory?

  Czy Charlotte Flair lub Ronda Rousey pokonały czas, próbując nabrać rozpędu i przechwalać się, aby wejść do kolejnej niesamowitości i rzucić mecz o SmackDown Women’s Championship?

  Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w tym podsumowaniu odcinka z 29 kwietnia.

2 z 6

  Nie było dokąd uciec ani ukryć się dla Samiego Zayna w piątkowy wieczór, gdy Drew McIntyre w końcu pochwycił Wielkiego Wyzwoliciela w stalowej klatce na szczycie programu.

  Pomimo rozpoczęcia walki, widząc, jak owija się wokół kwadratowego koła, gdy Szkocki Wojownik wyzwolił na nim tygodnie frustracji, Zayn przez kilka chwil kontrolował walkę. Potem nadeszła nadprzyrodzona reakcja ze szczytu liny, która doprowadziła do powrotu mistrza WWE i zwycięstwa przez Claymore.

  Mecz był bardzo ciekawy i rozegrany z rozdwojonymi wykonawcami. Zayn był tchórzem na początku i gadał o śmieciach, kiedy dominował w meczu. Kiedy McIntyre zapalił się, rozbił się odpowiednio i zjadł szpilkę zgodnie z oczekiwaniami.

  Opuścił McIntyre z rozmachem u boku i wyraźnym pretendentem do walki o rządy Rzymian i mistrzostwo świata. To, czy ten mecz się rozwinie w obliczu widocznego braku niechęci do wejścia szefa stołu do WrestleManii Backlash, okaże się, ale nikt w niebieskiej marce nie może w tym momencie rozsądnie wskoczyć na to.

  Gdzie to pozostawia Zayna i dokąd idzie, pozostaje tajemnicą. Cokolwiek to jest, marzy o byciu super zabawnym i niezaprzeczalnie fajnym podczas robienia tego.

  ranga

  B

  Najważniejsze momenty

 • Gościem meczu był Drew Gulak.
 • Zane zapobiegł kolejnej wyprawie na bok klatki, szybko wspinając się po niej w próbie ucieczki.
 • Świetne zdjęcie zachodu słońca przerzucającego bombę mocy przez Zayna wokół pływów.
 • Super poziom z góry miejsca w klatce nie przestanie być niesamowity.

3 z 6

  Avenging Madcap Moss odpowiedział na podstępny atak Happy Corbin podczas zeszłotygodniowego programu Happy Talk Boycott w piątek. Corbin został wysłany do środkowego pierścienia i pchnięty na ziemię, po czym stanął wyprostowany, podekscytowany, z niespotykaną dotąd intensywnością poza dworskim błaznem.

  To właśnie ostrość i mimika, które mu towarzyszyły, sprawiły, że Moss został nominowany do tegorocznej Breakout Star. Teraz, gdyby tylko mógł zmienić imię…

  Po krótkiej przerwie na reklamy, Ricochet obronił pas Intercontinental przeciwko Shankey, któremu towarzyszył były mistrz WWE Jinder Mahal.

  Pomimo ingerencji współczesnego Maharaja, The One and Only kontynuował swoją drugą rolę, układając Shanky’ego w stos, aby osiągnąć porywające zwycięstwo. Mecz był tym, czym był: doskonale znośną konfrontacją między wielką piętą a małą twarzą słabszego. Jest to formuła, którą widzieliśmy niezliczoną ilość razy w świecie profesjonalnych wrestlingu, gdzie mniejszy facet jakoś udaje się przechytrzyć znacznie większego przeciwnika.

  Shanky wyglądał na faceta z potencjałem, ale niekoniecznie był gotowy na spędzanie czasu z Ricochetem z innego świata. Więcej powtórzeń na ringu w meczach, które mają mu pomóc w rozwoju. Kłótnia z kolegą Mahalem, jak na ironię po dzwonku, niekoniecznie jest dla niego najbardziej odpowiednia w tym momencie.

  ranga

  C + dla wesołej rozmowy; C, aby odbić się z powrotem przeciwko Shanky

  Najważniejsze momenty

 • „…w moim chujowym kombinezonie!” Pat McAfee skandował, gdy Moss młotem kowalskim zaatakował Corbina.
 • Shankey dosłownie rzucił oczywisty powrót na ring, pokonując mistrza.
 • W pewnym momencie Ricochet nosił na piersi ogromne czerwone łaty, co było świadectwem ataku, który musiał pokonać, aby z powodzeniem zachować tytuł.
 • Podniósł Shanky’ego i przedmiot sporu po meczu, i zasugerował spór, o który nikt nigdy nie prosił.

4 z 6

  Po tygodniach promocji za kulisami i pakietach wideo, Raquel Rodriguez zadebiutowała w głównym składzie, miażdżąc Kat Cardonzę (Layla Grey dla fanów muzyki niezależnej) i kończąc ją jednorękim powerbombem.

  Debiut był wystarczająco dobry, ale nie powiedział publiczności, kim jest Rodriguez. Często się uśmiechała, ale nic nie wskazywało na to, jaka była jej osobowość ani dlaczego kogoś powinno to obchodzić. To będzie musiało się zmienić lub nie, różnica w rozmiarze lub sile pomoże jej stworzyć to bardzo ważne połączenie z publicznością.

  Po przerwie handlowej Adam Pearce zdołał podpisać kontrakt pomiędzy Raw Tag Team Champions RK-Bro i SmackDown Tag Team Champions The Usos.

  Zapanował chaos, gdy przeciwnicy WrestleManii Backlash marnowali niewiele czasu na sprzeczki między sobą, wprowadzając niekwestionowanego mistrza WWE Universal Romana Reignsa do kwadratu. Rozproszenie uwagi pozwoliło Usos prześcignąć swoich konkurentów. Drew McIntyre zmierzył się z Reignsem, wywołując najbardziej oczekiwany spór od chwili, gdy Szkocki Wojownik przybył w piątkowe wieczory.

  McIntyre usunął Reignsa z ringu i stanął wysoko, aby zamknąć klip, a segment podniósł pytania dotyczące meczu RK-Bro vs Usos ogłoszonego na WrestleMania Backlash i wywołał intrygę do walki między Tribal Chief a McIntyre.

  Czy na horyzoncie może pojawić się sześcioosobowy mecz tag teamowy, łatwy sposób dla firmy, która zarezerwowała nierozważny mecz o tytuł unifikacyjny, który może służyć jako wprowadzenie do programu Reigns-McIntyre? Jak widać w klipie zza kulis, Paul Heyman zdecydowanie doradził Adamowi Pierce’owi, aby to się stało.

  ranga

  c – za debiut Rodrigueza; b do podpisania umowy

  Najważniejsze momenty

 • „To tutaj, to tylko mała suka” Randy Orton Mówił o Jimmym Uso.
 • McIntyre rzucił Reigns przez ring.
 • „Co to oznacza dla meczu o tytuł mistrza tag teamu?” Michael Cole zastanowił się nad komentarzem.
 • „To było dawno!” — wrzasnął tlący się MacIntyre, wpatrując się w wodza plemienia.

5 z 6

  Na horyzoncie zbliżające się starcie o Women’s Tag Team Championship, Naomi Shayna Pazler wraz ze swoimi partnerami Sashą Banks i Natalyą stoczyła bitwę na ringu.

  W jednym z szybkich meczów mistrzyni i dama pik rzucali się w tę i z powrotem, a kulminacją było to, że ta ostatnia uderzyła swojego agresywnego przeciwnika z szeregiem punktów za zwycięstwo.

  Jednak wynik nie miał znaczenia, ponieważ Baszler i Natalia opuścili mistrzów, aby się położyć, aby ustalić swoją dominację przed jeszcze nieogłoszonym meczem o tytuł. Biorąc pod uwagę, że Baszler i Natalya są stosunkowo nową jednostką i mniejszym bohaterem, sensowne jest, aby WWE Creative uznało za konieczne zbudowanie trochę ciepła. Opierając się na reakcji tłumu, udało mu się.

  Mając pytanie o miejsce Butcha, Seamus eskortował Ridge Holland do kwadratu na mecz z Xavierem Woodsem z The New Day, któremu towarzyszył Kofi Kingston. Holland zdominował wydarzenie, ale jego arogancja miała swoją cenę, ponieważ Woods wygrał z pewną siebie młodą gwiazdą z grupą Backwoods.

  Aby nie być z przodu, Sheamus wyzwał Kingstona na mecz zaraz po tym. Odniósł zwycięstwo w meczu, który nie musiał się wydarzyć, kończąc część, która nic nie dała.

  Dlaczego WWE Creative czuje potrzebę ciągłego porzucania Sheamusa i Hollanda i nie pozwalania im przegrać lub wyglądać na słabych? To buty na wysokim obcasie, które nieustannie biją w twarze dzieci i nigdy nie ponoszą konsekwencji. Umieszczenie Woodsa przy stole wymazuje jego rozpęd, który zyskał po pokonaniu Holandii, i sprawia, że ​​rezerwacja 50-50 utworu jest prawie bez znaczenia.

  Było to przeciwieństwo poprzedniej sekcji.

  ranga

  C + za żeton tag teamu kobiet; D – na nowy dzień – bzdury Estee Boys

  Najważniejsze momenty

 • „Dzwonek, Drew”, powiedział Pat McAfee z Gulak jako chronometrażysta. „Narzekałem na wszystko inne”.
 • Natalia jest zszokowana Naomi, ale Banks czyści Królową Serc tylko po to, by paść ofiarą oszczercy ze strony Królowej Kier.
 • Baszler nadepnął na ramię Naomi, zostawiając McAfee i Michaela Cole’a z obrzydzeniem przy stoliku do komentarzy.
 • „Tęsknię za Big E” – powiedział McAfee. Cole odpowiedział pięknym pokazem solidarności, wspierając byłego mistrza WWE, który przestał grać i leczy kontuzję szyi „piekło tak”.

6 z 6

  Prawa do przechwałek i rozmach pojawiły się podczas piątkowego finału serialu, wyzwania Beat the Clock I Quit Challenge, w którym „Rowdy” Ronda Rousey zmierzył się ze Shotzi i mistrzynią SmackDown Charlotte Flair przeciwko Aliyah.

  Rossi ustawił poprzeczkę na 1:41, zmuszając Schutze do startu z blokadą kostki. Zwycięstwo sprawiło, że Rousey wyglądał jak siła dominująca, ale kontynuował niewytłumaczalne niedocenianie Schutze, który naprawdę powinien być w stanie skorzystać z programu, a nie od czasu do czasu wychodzić z niejasności, aby wziąć bicie. Ma bardzo dużą zaletę, że można się tak zgubić.

  Z drugiej strony Alia wykazała się odwagą, tykając zegar, odmawiając wykorzystania ósemki Flaira. W rezultacie Rousey wygrała konkurs, chwaląc się swoimi prawami do udziału w wydarzeniu na żywo premium 8 maja.

  Cała próba była wystarczająco dobra jak na to, czym była, ale, podobnie jak większość sporu, żadna z nich nie sprawiła, że ​​fani mniej więcej przejmowali się wendettą między bohaterem a pretendentem. Był to klip, który istnieje tylko po to, a co najwyżej kontynuację cotygodniowego upokorzenia Drew Gulaka.

  Oficer czasu specjalnego został pobity i pozostawiony leżący przez Flaira, aby zamknąć show, prosząc o pytanie: dlaczego WWE nagle i tak wyraźnie przedstawił Gulaka w takim stopniu, w jakim to zrobił? Czy uda mu się zrealizować wynik na WrestleMania Backlash, czy może to tylko po to, by dać Rouseyowi i Flairowi smakołyk, który nie jest sobą?

  Wszystko wskazuje na to drugie, co jest naprawdę niefortunne, biorąc pod uwagę talent profesjonalnego zapaśnika.

  ranga

  c

  Najważniejsze momenty

 • Cole i McAfee przypomnieli tłumowi najkrótsze w historii zwycięstwo Alii nad Natalią kilka miesięcy temu, zanim przypieczętowali jej sukces w meczach na czas.
 • Flair rzucił Gulakowi w głowę dzwonkiem chronometrażysty, aby zakończyć show.

READ  Od „Drużyn rywali” do Bono

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *