Yankees podpisują umowę z Shane Green Palace

Jankesi podpisali przysięgę Shane Zielony Mówi, że chodzi o umowę z pomniejszą ligą Śledzenie transakcji na MLB.com.

Green miał na swoim koncie kilka świetnych sezonów, ale ostatnio miał problemy. W zeszłym roku przebywał na rynku wolnych agentów w maju, kiedy to podpisał kontrakt z Atlantą. Niestety, po tak późnym starcie powoli wchodził w rytm, zanim został zwolniony. Radził sobie z Dodgersami i radził sobie z nimi lepiej, publikując 4.05 ERA w małej próbce 6 2/3 inningów.

Ponownie podpisał kontrakt z Dodgersami w sprawie niepełnoletnich kontraktów poza sezonem, a jego kontrakt został wybrany nieco ponad tydzień temu. Po jednym występie, w którym Green rzucił dwie ścieżki dźwiękowe, przydzielono mu zadanie odblokowania miejsca na liście David Price.

Yankees widzieli, jak ich głębokość pitchingu zajęła kilka uderzeń w ostatnich dniach, a w kolejnych dniach ogłoszono, że Louis Gill I Czad Zielony Oba będą wymagały operacji Tommy’ego Johna. Po nim nastąpiło ich obu Aroldis Chapman I Jonathan Luiziga Hit listę osób cierpiących, odpowiednio na zapalenie ścięgna Achillesa i dyskomfort w barkach. Ponieważ Czterech Broni nagle wyrzucono z Korpusu Łuczników w tak krótkim czasie, wydawało się, że będą szukać posiłków. Greene uda się do RailRiders i spróbuje wrócić do wielkich lig.

READ  Nikola Jokic przemierza ostatnie korty, by przypieczętować zwycięstwo Nuggets nad Warriors

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *