Yankees umieścili Giancarlo Stantona na liście kontuzjowanych

Yankees ogłosili serię ruchów przed dzisiejszym meczem z Orioles. Przede wszystkim uderzający romb / prawy polowy Giancarlo Stanton Kieruje się na 10-dniową listę ofiar z powodu nadwyrężenia prawej łydki. Jak Nowy Jork opracował Odkupiciela Jonathan Loisiga Za 15 dni IL i wyznaczonego połowu Rob Brantley do uruchomienia. W podobnych ruchach Jankesi powitali Joey Gallo Powrót z listy osób zarażonych Covid-19. Wspominali też o środkach przeciwbólowych JB Sears I David McKay Z Triple A Scranton / Wilkes Barre.

Stanton był jednym z najlepszych uderzających w czołowych Yankees AL. Miażdży klipem .285/ .339/ .523 i związał go 11 razy u siebie, aby zająć piąte miejsce w MLB. Masywny gracz ma osobisty niski współczynnik chodzenia wynoszący 8,3%, ale zadaje wystarczająco dużo obrażeń w kontakcie, aby zrekompensować odpowiedni spadek jego bazowej wartości procentowej. Stanton był kluczową częścią składu, który był jednym z najlepszych w lidze. Aaron sędzia Gra w tempie MVP przez pierwsze półtora miesiąca ze Stantonem i Anthony Rizzo Na zamówienie oferujemy również produkcję średniego kalibru.

Niestety Stanton nie jest obcy na liście cierpiących. Docierał do IL z problemami z nogami w każdym z ostatnich czterech lat. Stanton przegapił dużą część kampanii 2019 z powodu skręcenia prawego kolana, a następnie stracił ponad połowę swojego krótkiego sezonu 2020 z powodu naciągnięcia lewego ścięgna podkolanowego. 32-latek miał mniej IL z powodu lewego czterokończynowego przeciążenia w zeszłym roku i wyraźnie straci trochę czasu z powodu swojej obecnej choroby. Oś czasu pozostaje niejasna, ale reżyser Aaron Boone powiedział wczoraj dziennikarzom (przez: Joel Sherman z The New York Post), że idzie na rezonans magnetyczny po tym, jak wyszedł z wczorajszego meczu z napiętą łydką.

W ostatnich dniach Yankees mocno odczuli kontuzje. Nowy Jork zagubionych dzbanów Czad Zielony I Louis Gill Za działania Tommy’ego Johna w weekend. bliższy Aroldis Chapman Wczoraj trafił IL na zapalenie ścięgna Achillesa, a Boone powiedział dziennikarzom tego popołudnia, że ​​Loáisiga jedzie do IL z Dyskomfort ramion. Oficjalna diagnoza zespołu Loáisiga to infekcja barku.

READ  Losowanie Kataru World Cup 2022: tak jak to się stało | Wiadomości z Kataru 2022

Nowy Jork wita Gallo z powrotem w składzie zaledwie kilka dni po tym, jak trafił na listę wirusów. Obrońca uderzył w IL Force w niedzielę jako część trzech Yankees z objawami grypopodobnymi, ale on i Kyle Higashioka Szybko wrócili. Gallo jest w stanie ubrać się gdziekolwiek w kącie, ale w tym sezonie ma problemy, mając tylko .176/.294/.333 passę w 119 występach na planszy.

Brantel został przyciągnięty do 40-osobowego składu, gdy Higashioka wyszedł, aby zapewnić mu uderzającą głębię. Jose Trevino. Po powrocie Higahioki Brantly traci swoje miejsce na liście po pojawieniu się w jednym meczu. 32-latek był świadkiem krótkiej ważnej akcji ligowej w każdym z ostatnich czterech lat, ale od 2013 roku nie naliczył więcej niż 40 gier planszowych MLB w jednym sezonie. Miałby prawo odrzucić jednoznaczne zlecenie na korzyść agencji wolnej od niższej ligi, jeśli przejdziesz przez nieodebrane koncesje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.