YouTube kończy testy PIP na iOS dla subskrybentów Premium

Subskrybenci YouTube Premium nie mogą już rejestrować się, aby testować funkcję obrazu w obrazie YouTube na iOS. PiP zniknął z YouTube Lista dostępnych funkcji eksperymentalnychGdzie on był Wcześniej wymienione Data ważności 8 kwietnia 9do5Google Raporty Niektórzy użytkownicy widzą logo „Funkcja, którą próbujesz wyłączyć”, aby poinformować ich, że test się zakończył, ale obaj I Ja bardziej Dodaj, że funkcja nadal działa na ich kontach, które wcześniej zarejestrowały się w celu testowania.

Obsługa obrazu w obrazie dla usług wideo jest ogólnie dostępna na poziomie systemu zarówno dla iPhone’ów, jak i iPadów, ale obsługa tej funkcji w YouTube ona ma także przerywany, który wymaga obejść, takich jak wyświetlanie go w przeglądarce, a nie w lokalnej aplikacji. Jednak testowanie YouTube Premium usprawniło działanie tej funkcji i umożliwiło widzom kontynuowanie oglądania po odejściu od głównej aplikacji YouTube.

Zrzut ekranu przedstawiający test obrazu w obrazie, którego zakończenie zaplanowano na 8 kwietnia.
Zrzut ekranu: YouTube.com

Testy YouTube wsparcia Picture-in-Picture dla użytkowników Premium zawsze miały być ograniczone. Po raz pierwszy ogłoszono w Czerwiec ubiegłego rokuokres próbny został pierwotnie ustawiony na Wygasa 31 października, zanim zostanie przedłużony. Ale chociaż test był tylko dla użytkowników Premium, w zeszłym miesiącu YouTube potwierdził ponownie Ma nadzieję udostępnić tę funkcję wszystkim użytkownikom iOS w USA, w tym użytkownikom nieuprzywilejowanym, „w nadchodzących miesiącach”.

Przy odrobinie szczęścia koniec testów obrazu w obrazie w YouTube Premium oznacza, że ​​platforma wideo Google jest gotowa do szerszego wprowadzenia tej funkcji. Zaledwie w zeszłym miesiącu gigant wyszukiwania wprowadził obsługę obrazu w obrazie do YouTube TV na iOS. Mamy nadzieję, że zwykły YouTube nie jest zbyt daleko w tyle.

READ  Dostawca ekranów Apple może stracić na dużym popycie na iPhone’a 14 po tym, jak został przyłapany na skracaniu rogów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.