YouTuber robi PS5, który ma 2 cm grubości i jest „cienki”

PlayStation 5 może być wieloma rzeczami dla wielu różnych osób, ale prawdopodobnie wszyscy się zgodzą, że to cholernie duża konsola. Teraz jednak żądny przygód YouTuber podjął wyzwanie zmniejszenia urządzenia, aby stworzyć „pierwszą na świecie konsolę PS5 Slim” – urządzenie o grubości mniejszej niż 2 cm.

The projekt Jest to dzieło kanału DIY Perks na YouTube, który specjalizuje się w filmach o projektowaniu i budowie gadżetów i technologii w domu, a zaczyna się od demontażu gigantycznej konsoli Sony, aby dokładnie określić, które części wewnętrzne powinny pozostać i czy chcesz osiągnąć ten cel 2 cm.

Być może nie jest zaskoczeniem, że większość masy PS5 pochodzi ze stalowej obudowy i radiatora chłodzącego procesor, a po tych, które zniknęły, cel DIY Perka wydaje się bliższy rzeczywistości. Ostatecznie, aby uzyskać tę magiczną liczbę, rozwiązanie chłodzące PS5 zostało zastąpione dedykowanym systemem prowadzenia wody wykonanym z miedzianych płytek. Nie jest to tania opcja, ponieważ suszenie oczu kosztuje 240 USD za same powieki, ale wydaje się, że działa.


Zbuduj pierwszą na świecie konsolę PlayStation 5 slim.

Inna poważna zmiana profitu DIY we wnętrzu PS5 polega na usunięciu dużego wewnętrznego zasilacza i włożeniu zewnętrznego bloku zasilającego, aby zwolnić trochę dodatkowej przestrzeni. To, co pozostaje, jest następnie wciskane do atrakcyjnego miedzianego pudełka, co zmniejsza grubość PS5 z ponad 10 cm do imponującego 1,9 cm.

Oczywiście, masywny zewnętrzny zasilacz DIY Perks, który jest przeznaczony do zainstalowania na pobliskiej ścianie poza zasięgiem wzroku, może być postrzegany jako oszust ze względu na swój rozmiar, ale nie można zaprzeczyć estetyce tego niewielkiego wyniku. , cienka mosiężna konsola – nawet jeśli pierwsza próba zakończyła się lekko szaloną katastrofą.

Cały film jest wart obejrzenia, nawet jeśli ostateczny projekt nie jest czymś, co większość ludzi będzie w stanie zaimponować. Mam nadzieję, że oficjalna odpowiedź Sony nie jest bardzo Z dala.

READ  Istnieje 16 popularnych aplikacji na Androida, które potajemnie zabijają baterię, więc usuń je JAK NAJSZYBCIEJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *