Za kulisami Wiadomości AEW o reakcji na Pipebomb MJF

Kiedy w środę MJF wciągnął prezesa AEW Tony’ego Kahna do mikrofonu na żywo, jego koledzy za kulisami byli bardziej niż kiedykolwiek przekonani, że jego bomba fajkowa była częścią skomplikowanej historii. wybór walki.

W raporcie zauważono, że promocja miała na celu wywołanie reakcji polaryzacyjnej i właśnie to zrobiła. Wśród niezliczonych talentów AEW, z którymi rozmawiał Fightful, reakcje na awans wahały się od „To zawsze była praca MJF” do „Cóż, teraz zdecydowanie działa”.

Jeden z talentów stwierdził, że gdyby dowiedzieli się, że sytuacja to praca po weekendzie, byliby „szczególnie sfrustrowani z wielu powodów”. Talent, o którym mowa, podobno rozmawiał z MJF i Khanem z przekonaniem, aby dowiedzieć się więcej o dostrzeżonych problemach, które według wszystkich relacji były uzasadnione.

W raporcie dodano, że Khan przez lata wskazywał wielu talentom, że „talent do pracy” nie jest czymś, czego należy się spodziewać w garderobie AEW. Ponadto na zaplanowanym spotkaniu i pozdrowieniu MJF w Las Vegas pojawiły się talenty, które ostatecznie zostały i wykonały dodatkową pracę, aby nadrobić sagę Earth Salt. wydarzenie się nie pojawia. Te specyficzne talenty, które zajmowały stanowiska, nie były świadome potencjalnej pracy – i słusznie zidentyfikowane.

Inny talent zwrócił uwagę Fightful, że generalnie stara się trzymać z dala od wszelkiego rodzaju historii z udziałem MJF w wywiadach lub w mediach społecznościowych, ponieważ „trudno jest zrozumieć motywacje MJF”. Ten specyficzny talent woli rozmawiać z MJF za kulisami.

Jednak pogląd, że „MJF zawsze działa” był wielokrotnie obalany przez wiele talentów AEW. Jeden szczególny talent został zacytowany, gdy powiedział: „Jeśli przez cały czas zachowuje się jak MJF, prawdopodobnie nadal tu pracuje”, ale zauważyli, że tej wiosny jest bardziej sfrustrowany niż w przeszłości.

Tymczasem stary przyjaciel MJF twierdził, że za kulisami MJF był nieugięty w stosunku do nich, że sytuacja nie jest biznesem. Jednak ten talent zauważył również, że Bombshell „pachnie desperacją na ekranie, aby coś się stało” i nie sądzą, że Khan pozwoliłby na rozpoczęcie promocji bez nagrody lub planu.

READ  Kevin Spacey pojawia się w sądzie w Londynie po oskarżeniu o napaść na tle seksualnym

Było pół tuzina zapaśników AEW, którzy uważali, że MJF „wyglądał na sfrustrowanego”, kiedy poruszali z nim ten temat, ale kilka tygodni przed Double or Nothing żaden z nich nie znał źródła frustracji MJFa.

Wśród talentów, z którymi rozmawiał Fightful, było wielu, którzy również sympatyzowali z początkowym punktem frustracji MJF. Jeśli chodzi o wielkość kontraktu dla oryginalnego talentu W porównaniu do talentów pochodzących z WWE.

Co to jest warte, żaden z talentów nie mógł potwierdzić, że „Khan był [been] lub w pracy”, chociaż większość wierzy, że MJF i Khan znaleźli sposób na przekształcenie swoich problemów w historię na ekranie, podczas gdy Wspomniałem o ich spotkaniu w poniedziałek.

Jak wcześniej informowaliśmy, wszystkie ślady MJF zostały usunięte Ze strony internetowej AEW i sklepu z towarami. Nie zawiera też oficjalnych filmów i zdjęć na YouTube opublikowanych ze środowego MJF „Dynamit”.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.