Zaoszczędź 400 USD na telewizorze LG C2 OLED w Best Buy na Czarny piątek

Chcesz więcej ofert? Odwiedź CNN Underscored Udaj się na Czarny piątek Dla kompleksowego omówienia najlepszych rabatów, które można znaleźć podczas największego wydarzenia zakupowego w roku.

Czarny Piątek Zwykle jest to najlepsza pora roku na zakup nowego telewizora, który jest w sprzedaży, i nie musisz nawet czekać do wielkiego dnia, aby uzyskać głęboką zniżkę na jeden z najlepszych zestawów, które przetestowaliśmy. Doskonały LG C2 jest już w najniższej cenie w historii, pozwalając zaoszczędzić setki dolarów bez względu na wybrany rozmiar.

Oszałamiający telewizor OLED 4K

LG C2 OLED to jeden z naszych ulubionych telewizorów, oferujący oszałamiającą jakość obrazu i szybki interfejs. Obecnie jest w najniższej jak dotąd cenie.

Najnowsze wysokiej klasy ekrany OLED firmy LG są przecenione w sklepach Best Buy i Amazon w różnych rozmiarach, począwszy od tak niskich, jak 896 USD za model 42-calowy (Oszczędność 400 USD) Do 4000 dolarów za ogromny 83-calowy model (za 1300 USD).

my Przejrzyj LG C2 na początku tego roku i okazało się, że oszałamiająca jakość obrazu 4K OLED jest w sam raz Najlepsze telewizory Nigdy go nie używaliśmy. Wygląda świetnie od razu po wyjęciu z pudełka i wymaga minimalnej modyfikacji, a ponadto jest wyposażona w najnowszą technologię do gier, która zapewnia ciągłość działania urządzenia PS5i Xbox Xbox X i komputer Gry działają tak płynnie, jak to tylko możliwe i oferują szybki interfejs, który ułatwia uruchamianie ulubionych aplikacji do przesyłania strumieniowego. Pamiętaj tylko, że podstawa i jej głośniki nie są najlepsze, więc możesz rozważyć osobną podstawę lub podstawę i sparować ją z Wzmacniacze dla najlepszego dźwięku.

Ten przeceniony LG C2 to tylko jedna z jego wielu wspaniałych funkcji Oferty telewizyjne w Czarny piątek Śledziliśmy ten tydzień, więc pamiętaj, aby często sprawdzać, aby uzyskać wszystko, od ofert poniżej 100 USD po wysokie rabaty na nasze ulubione kolekcje z najwyższej półki.

READ  Dożywotnia licencja Microsoft Office 2021 do 30 USD (91% zniżki) na kolejne 2 dni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *