Zastąp Bojana Bogdanovicia Detroit Pistons dla Kelly Olynyk

Detroit tłoki Trzeci rok Dyrektor Generalny Troy Weaver Świętuje pierwszy dzień jesieni najlepiej, jak potrafi: oczywiście z handlem.

Pistons wymieniają się na Utah Jazz jako napastnik Bojan Bogdanovic naprzeciwko centrum Kelly Olynyk Wolna prasa potwierdziła w czwartek rano, strażnik Sabine Lee.

33-letni Bogdanovic spędził ostatnie trzy sezony z Jazz, zdobywając średnio 18,4 punktu i strzelając 39,7% przy 6,8 3-punktowych próbach na mecz, ponieważ Utah co roku organizuje play-offy. Błyskawicznie zostań najlepszym strzelcem 3-punktowym w tłokach, Zrób dwie 3 na mecz Podczas swojej ośmiosezonowej kariery w NBA z Brooklynem, Waszyngtonem, Indianą i Utah. tłoki zniknęły 29. miejsce w NBA w zeszłym sezonie Przy 3 punktach procent wyniósł 32,6%.

wspólny:10 pytań, na które Pistons muszą odpowiedzieć w tym sezonie

Omari Sankova II:Przewidywanie linii podstawowej tłoków: kto awansuje, aby zostać najlepszym strzelcem?

Bogdanovic, który reprezentował chorwacką drużynę narodową i był Jego wiodący strzelec Podczas igrzysk olimpijskich w 2016 roku podpisał czteroletni kontrakt o wartości 73,1 miliona dolarów z Jazz w 2019 roku. Został mu rok z 19,6 miliona dolarów i po tym sezonie będzie nieograniczonym wolnym agentem.

Pistons zarobi więcej w tym sezonie, ponieważ Olynyk jest notowany za 12,8 miliona dolarów, a Lee zarobi 1,8 miliona dolarów. Ale zaoszczędzi pieniądze z Detroit w latach 2023-24, ponieważ Olenik miał w tym sezonie 3 miliony dolarów częściowej gwarancji, Podarowanie większej liczby tłoków z Kaliforniis Przestrzeń, w której czekają na potencjalny hit Aby promować odbudowę.

Pistons Lee, 23 lata, z 38. wyborem w ogólnej klasyfikacji w 2020 roku, stworzył pierwszy draft Weavera jako GM. Lee pojawił się w 85 meczach w ciągu dwóch sezonów, zaczynając w wieku siedmiu lat jako debiutant, a w zeszłym sezonie zdobył tytuł drugiej drużyny NBA podczas Motor City Cruise. Ma opcję klubową na lata 2023-24.

READ  FIFA i EA Sports kończą dwuletnią współpracę

31-letni Oleinik podpisał trzyletni kontrakt o wartości 37 milionów dolarów w 2021 roku jako wolna agencja. W swoim jedynym sezonie w Pistons miał średnio 9,1 punktu, 4,4 zbiórki i 2,8 asysty, ale kontuzje ograniczyły go do 40 meczów.

Po prostu wszystko, kochanie:Cade Cunningham ma nową pracę na pełen etat: jedz tyle, ile możesz

Droga naprzód:Droga Pistons do mistrzostwa w tym sezonie wygląda pod górę

Bogdanovic rozpoczął wszystkie 204 mecze, w których grał w Utah, pomagając zespołowi Jazz stać się jednym z najskuteczniejszych ofensywów w lidze, jednocześnie grając agresywnie napastnik. Ale jazz co roku cierpi z powodu rozczarowujących występów w przerywnikach. Danny Inge, w swoim pierwszym pełnym sezonie jako szef działu koszykówki, ma Doprowadził do całkowitego rozdrobnienia rdzenia UtahAll-Stars sprzedali Rudy’ego Goberta Minnesocie i Donovana Mitchella z Cleveland w przebojowych umowach na początku tego sezonu.

Pistons ma teraz 16 graczy w składzie, z których jeden przekroczył limit, ale oczekuje się, że kupi Kemba Walker, aby osiągnąć 15.

To jest najnowszy handel tłokami Podczas pracowitego lata. zajmowali się Grammy Grant dla Portlandćwicząc Nocny Projekt Akwizycji Galen Doreen z numerem 13 W szkicu NBA 2022 i ukończone Umowa wypłaty z Knicks.

Pistons również ponownie podpisał kontrakt z Power napastnikiem/środkiem Marvina Bagleya III Trzyletni kontrakt o wartości 37,5 mln USDi zgodzili się na Dwuletni kontrakt z napastnikiem Kevinem Knoxem II.

Zgrupowanie rozpoczyna się w przyszłym tygodniu i odbędzie się pierwsza drużyna Pistons Cztery gry przed sezonem 4 października w New York Knicks. tłoki Sezon zasadniczy otwarty 19 października przeciwko Orlando.

Duże letnie krosna:The Pistons mają uderzyć w 2023 r. Agencja wolna od NBA z dużą ilością miejsca na osłony

był sportowiec pierwszy zgłosić Pistons-Jazz Deal News.

Posłuchaj i zasubskrybuj nowy podcast „impuls tłokowy” Hostowane przez Freep’s Mój drugi wiek to Sankova i Motor City Hoops” Brice Simon. Znajdź naszą ofertę Gdziekolwiek słuchasz podcastów lub na freep.com.

Chcesz więcej wiadomości o tłokach? Pobierz naszą darmową aplikację mobilną na Iphone lub Android!

Aby uzyskać dostęp do naszych najbardziej ekskluzywnych treści sportowych, takich jak historie, do których prowadzą linki powyżej, Zostań subskrybentem Free Press dzięki tej specjalnej ofercie.

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Michigan: Subskrybuj wiadomości e-mail z powiadomieniami o nowościach.

READ  Tydzień niespokojnych bram transferowych widzi, jak Texas Longhorns unika zaangażowania dla WR Star Xavier Worthy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.