Zdobycie Platynowego Pucharu nowej grze na PlayStation zajmuje dekadę

Nowa wersja na PlayStation zajmie graczom co najmniej 10 lat, aby stać się platynową, ku rozczarowaniu społeczności PlayStation. Platynowe trofeum to ostatnie trofeum w każdej grze na PlayStation. Gdy gracz odblokuje przedostatnie trofeum, otrzymuje platynę, która w zasadzie mówi innym graczom, że ta osoba ma 100% ukończenia w tej grze. To nic innego jak przechwalanie się prawami, ale chłopak czuje się dobrze. Łowcy trofeów nie są zupełnie nowi w koncepcji cierpliwości, istnieje wiele wymagających gier, które wymagają ogromnej straty czasu, aby je w pełni ukończyć, ale gracz zwykle jest proaktywny, aby to się stało.

teraz , Długo oczekiwana edycja The Stanley Parable: Ultra Deluxe Gracze muszą nic nie robić w grze przez 10 lat, aby zdobyć trofeum „Super Go Outside”. Jeśli przypadkowo otworzysz grę w Roku 5, będziesz musiał zacząć od nowa. Puchar wymaga, aby gracze nie grali w grę przez całą dekadę, co oznacza, że ​​nie będzie to możliwe do kwietnia 2032 roku. Oczywiście, jeśli jesteś łowcą turniejów, wiesz, że technicznie nie musisz grać w te zasady. Jedynym sposobem, w jaki gra wie, że minęło 10 lat, jest użycie wewnętrznego zegara konsoli, więc możliwe jest, że jeśli ustawisz zegar PlayStation dokładnie na 10 lat, kiedy ostatnio grałeś w grę, możesz odblokować trofeum. Chociaż nie jest to pewne, mało prawdopodobne jest, aby wiele osób pamiętało powrót do gry za 10 lat, zwłaszcza jeśli PlayStation 6 wyjdzie do tego czasu. Gra jest również dostępna na Xboksie, więc jeśli gracze chcą łatwego (lub bardzo trudnego) 100 Gamerscore, prawdopodobnie można go osiągnąć w ten sam sposób na konsolach Microsoft.

Istnieje wiele gier, które stworzyłem wcześniej, więc gracze mogą odblokować trofea i osiągnięcia dopiero po upływie określonego czasu. Miasto Batmana Słynęło z tego, że gracze musieli odwiedzać człowieka kalendarza w jego lochu podczas każdego większego święta w prawdziwym życiu, aby odblokować trofeum/osiągnięcie. Oczywiście wielu korzystało z luki w wewnętrznym zegarze, ale niektórzy czekali cały rok, aby ją odblokować.

READ  Kody transakcji PS5 2022: Pełna lista, wszystkie odpowiedzi i sposób ich wykorzystania

Czy otworzysz ten kubek za? Przysłowie Stanleya: Ultra Deluxe? Daj mi znać w komentarzach poniżej lub napisz TwitterCade_Onder.

[H/T GamingBible]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.