Zdobywają Packers-Giants: Nowy Jork wraca z podwójnego handicapu w pierwszej połowie, aby nadrobić niepokój Londynu

Wspaniały początek sezonu New York Giants za oceanem trwał do piątego tygodnia, denerwując Green Bay Packers z Londynu (27-22), który w ciągu roku osiągnął wynik 4:1. Drużyna Briana Dabolla straciła dwa numery w pierwszej połowie, ale straciła 17 punktów w drugiej połowie, w tym 14 w czwartej kwarcie. Utrzymywali także atak Aarona Rodgersa i punkt zerowy Packerów na tym odcinku.

To była świetna próba Daniela Jonesa, który zmagał się z kontuzją kostki, którą doznał w zeszłym tygodniu, aby zagrać w tym meczu. Ukończył 21 z 27 na 217 jardów i dodał 37 jardów na ziemi. Był katalizatorem podczas 15-meczowego biegu na 91 jardów i pomógł New Yorkowi wyrównać nawet z Packersami na 20 w początkowych fazach czwartej kwarty. Następnie Sacon Barkley, który opuścił ten mecz na krótko z powodu kontuzji barku, powrócił na boisko i dał Giants zielone światło, aby wylądować na linii bramkowej na 6:08 w czwartej pozycji.

Oczywiście, Aaron Rodgers nie szedł cicho w nocy, kiedy doprowadził Packers do linii 6 jardów Giants z szansą na remis na 27 minut na minutę przed końcem. Jednak obrona Nowego Jorku znacznie wzrosła i osiągnęła dwa kolejne MVP, w tym czwartą i drugą grę, która zasadniczo zdecydowała o meczu.

Rodgers ukończył 222 jardy i dwa przyłożenia na 25 z 39 podań. Aaron Jones rzucił się na 63 jardy na 13 buggy, podczas gdy Randall Cope pokonał wszystkich łapaczy podania o około 99 jardów z siedmioma łapami. Jeśli chodzi o Gigantów, Saquon Barkley miał 106 jardów walki wręcz i to świetliste lądowanie. Darius Slayton strzelił sześć z siedmiu goli na 79 jardów w wygranym meczu.

Stąd obie drużyny powrócą do Stanów Zjednoczonych. Nowy Jork będzie czekał na Baltimore Ravens na mecz w szóstym tygodniu na MetLife Stadium. Tymczasem Packers powrócą na Lambeau Field i przygotują się do domowego meczu z New York Jets.

READ  Giganci sprzedają Rossa Striplinga firmie Athletics za pracownika użyteczności publicznej Jonaha Coxa – NBC Sports Bay Area i Kalifornia