Zobacz, jak Britney Spears śpiewa a cappella wersję Baby One More Time

Kilka dni po jej ostatnim zwycięstwie prawnym w sądzie, Britney Spears Swoją pasją i miłością do muzyki dzieli się ze swoimi fanami, śpiewając potężną nową wersję swojej piosenki”kochanie znowu. „

Spears, która została zwolniona z aresztu po 13 latach w listopadzie ubiegłego roku, zamieściła na Instagramie nową wersję „Baby One More Time”, piosenki, która po wydaniu jej w 1998 roku doprowadziła ją do sławy nastolatka.

„Nie dzieliłem się swoim głosem od bardzo dawna… może od bardzo dawna” – napisała w piątek Spears w podpisie towarzyszącym jej teledysku, podkreślając piosenkę, która uczyniła ją sławną – ale tym razem w wersji a cappella.

Spears śpiewa mocno w filmie, pokazując swoje surowe zdolności wokalne, które zebrały tak wiele pochwał w sekcji komentarzy. Nowa wersja Spears zawiera jedną zauważalną różnicę w stosunku do oryginalnego tekstu: „Daj mi pieprzoną wskazówkę”, mocno uderzyła w nowym wideo, które nagrała na początku tego tygodnia.

W swoim komentarzu piosenkarka nawiązała do swojego pragnienia nagrania nowej serii piosenki przez ostatnie 14 lat, czyli mniej więcej tyle czasu, ile spędziła pod opieką. „Zespół powiedział nie” – napisał Spears.

„Spieprzyli mi to, wprawili mnie w zakłopotanie i sprawili, że poczułem się, jakbym był absolutnie niczym” – powiedziała Spears, pisząc o swojej rodzinie, która regularnie krytykowała ją w swoich mediach społecznościowych, odkąd skończyła jej kadencja.

„Dzielę się tym, ponieważ jestem świadoma swojej miłości i pasji do śpiewania” – kontynuowała jej post. „A moja rodzina mnie oszukała… nie będę ofiarą.”

Spears została zwolniona z kurateli w zeszłym roku, ale jej walka prawna toczy się przeciwko jej ojcu, Jamiemu Spearsowi, który przez większość czasu nadzorował kuratelę, oskarżany o nadużywanie kurateli i wynajął firmę ochroniarską do zarządzania inwigilacją elektroniczną. O jego słynną córkę i niegospodarność finansową wielomilionowego majątku gwiazdy. Wcześniej w tym tygodniu Spears miał Wielkie zwycięstwo w sądzie Kiedy sędzia nakazał jej ojcu zasiąść do składania zeznań, jej adwokat, Matthew Rosengart, od miesięcy walczył o jej zdobycie.

READ  Wiadomości zza kulis o zmieniających się planach Liv Morgan na WWE na SmackDown

„Baby One More Time” został wydany w 1998 roku jako pierwszy singiel z debiutanckiego albumu studyjnego Spears o tym samym tytule, który został wydany przez Jive Records w 1999 roku. Piosenka była światowym hitem, a w wieku 16 lat , Spears był w globalnej ikonie pop. „Baby One More Time” znalazł się na szczycie list przebojów w ponad 20 krajach i jest jedną z najlepiej sprzedających się piosenek wszechczasów.

Obejrzyj film Britney z jej wersją a cappella „Baby One More Time” tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *