Żona Bruce’a Willisa, Emma Hemming Willis, opowiada o swoich zmaganiach ze zdrowiem psychicznym

Emma Hemming Willis przyznała, że ​​zmaga się ze zdrowiem psychicznym po tym, jak u jej męża Bruce’a Willisa zdiagnozowano uwięzienie.

W nowym wywiadzie z uderzenie wysłany w czwartek, 43-latka niedawno ujawniła swoje trudności, mówiąc: „Postawiam potrzeby mojej rodziny ponad moje własne, co, jak się okazało, nie czyni mnie żadnym mistrzem”.

„Taka opieka nad wszystkimi innymi członkami mojej rodziny wpłynęła na moje zdrowie psychiczne i ogólny stan zdrowia i nikt z mojej rodziny jej nie służył” – powiedziała.

Walcząc: Emma Heming Willis przyznała się do The Bump, że zmaga się ze zdrowiem psychicznym po tym, jak u męża Bruce’a Willisa zdiagnozowano afazję. Na zdjęciu 2018 w Los Angeles

Piękna, która dzieli z 67-letnią gwiazdą Die Hard córki Mabel, 10 lat i 8 Evelyn, powiedziała, że ​​teraz poświęca więcej czasu swoim własnym potrzebom.

Ktoś mi powiedział nie tak dawno, że kiedy nadmiernie się o kogoś troszczysz, w końcu przestajesz dbać o siebie. „Zatrzymał mnie na moich torach i naprawdę do mnie rezonował” – powiedziała.

Kontynuowała: „Nie do końca jestem sobą, ale wiem, że mam pewne podstawowe potrzeby, które są niezbędne, takie jak przede wszystkim ćwiczenia”.Myślę, że ważne jest, abyś znalazł tę jedną rzecz, która sprawia, że ​​czujesz się dobrze i buduje na tej podstawie.

Trudne: W nowym wywiadzie 43-letnia modelka ujawniła trudności, z którymi musiała się ostatnio zmierzyć:

Trudne: W nowym wywiadzie 43-letnia modelka ujawniła ostatnio swoje trudności: „Przedstawiam potrzeby mojej rodziny ponad własne, co, jak stwierdziłem, nie czyni mnie żadnym mistrzem”.

Rewelacje pojawiły się około sześć tygodni po tym, jak Emma – która związała się z Brucem w 2009 roku – wydała wspólne oświadczenie ze swoją byłą żoną, 59-letnią Demi Moore i byłymi córkami Rumer, lat 33, Scout, lat 30 i Tallulah, lat 28 . Ogłaszanie diagnozy.

READ  Abbott Elementary zdobywa A + Rotten Tomatoes نقاط punkty

Powiedzieli, że ikona Hollywood „cierpia na pewne problemy zdrowotne i niedawno zdiagnozowano u niej afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze”.

W rezultacie, z wielką myślą, Bruce odchodzi od kariery, która tak wiele dla niego znaczyła. To trudny czas dla naszej rodziny i głęboko doceniamy twoją nieustanną miłość, współczucie i wsparcie.

Powiedziała:

„Taka opieka nad wszystkimi innymi członkami mojej rodziny wpłynęła na moje zdrowie psychiczne i ogólny stan zdrowia i nie służyła nikomu w mojej rodzinie” – powiedziała; Na zdjęciu w 2009 r.

Ich córki: Emma, ​​która dzieli córki Mabel (10 lat) i Evelyn (8 lat) z 67-letnim aktorem DeHarda, powiedziała, że ​​teraz poświęca więcej czasu swoim potrzebom.

Ich córki: Emma, ​​która dzieli córki Mabel (10 lat) i Evelyn (8 lat) z 67-letnim aktorem DeHarda, powiedziała, że ​​teraz poświęca więcej czasu swoim potrzebom.

Kontynuowali: „Przechodzimy przez to jako silna jednostka rodzinna i chcieliśmy przyciągnąć jego fanów, ponieważ wiemy, ile on znaczy dla ciebie, tak jak ty dla niego. Jak zawsze mówi Bruce, „żyj tym” i wspólnie planujemy to zrobić.

Źródło powiedziało Ludzie W zeszłym miesiącu „wszyscy skupili się na wszystkich szczęśliwych chwilach, którymi mogą się dzielić” z aktorem i że „Emma jest szczególnie wdzięczna dziewczynom, które dzieli z Brucem”.

Wtajemniczony blisko gwiazdy Pulp Fiction powiedział, że rodzina aktora „robiła wszystko, co mogła”, aby mu pomóc i „zgromadziła się wokół niego w wielkim stylu, aby pomóc Bruce’owi poradzić sobie z tym, co miało nadejść”.

Źródło bliskie Hemingowi Willisowi powiedziało, że „próbowała trzymać go razem dla niego” w trudnym czasie.

Przeprowadzka: 30 marca rodzina aktora przeniosła się na Instagram, aby opublikować wspólne oświadczenie, w którym ujawnili, że po wykryciu afazji rezygnuje z aktorstwa.

Przeprowadzka: 30 marca rodzina aktora przeniosła się na Instagram, aby opublikować wspólne oświadczenie, w którym ujawnili, że po wykryciu afazji rezygnuje z aktorstwa.

Jako ktoś, kto boryka się z wyzwaniami zdrowotnymi, Bruce nie mógłby być częścią lepszej rodziny. To było szokujące. Nie jest łatwo zobaczyć tę parę z powrotem.

READ  Zapaśnik Big E łamie kark podczas Smackdown, unikając poważnych kontuzji

Klinika majonezu Afazja jest zdefiniowana jako „stan, który wpływa na twoją zdolność komunikowania się”, który „może wpływać na twoją mowę, a także sposób pisania i rozumienia języka mówionego i pisanego”.

Rodzina aktora nie ogłosiła przyczyny afazji, która ma kilka możliwych przyczyn.

Stan ten może wystąpić po urazie głowy lub udarze lub może być prekursorem guza mózgu lub choroby Alzheimera.

Silna rodzina: Bruce ma również córki Rumer, lat 33, Tallulah, lat 28 i Scout, lat 30, z byłą żoną Demi Moore, lat 59;  Od lewej Emma, ​​Rumer, Bruce, Tallulah, Demi i Scout w Nowym Jorku, 2015

Silna rodzina: Bruce ma również córki Rumer, lat 33, Tallulah, lat 28 i Scout, lat 30, z byłą żoną Demi Moore, lat 59; Od lewej Emma, ​​Rumer, Bruce, Tallulah, Demi i Scout w Nowym Jorku, 2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.