Źródła – Panthers podpisali czteroletni kontrakt z RB Milesem Sandersem o wartości 25 milionów dolarów

ESPN2 minuty na przeczytanie

Carolina Panthers doszli do czteroletniego kontraktu wartego 25 milionów dolarów z Milesem Sandersem, poinformowały w środę źródła ESPN.

Zespół poinformował, że osiągnięto porozumienie, ale nie ujawnił jego warunków.

25-letni Sanders kończy karierę w Philadelphia Eagles. Został wybrany do swojego pierwszego Pro Bowl po pokonaniu 1269 jardów i 11 przyłożeniach na ziemi dla 14-3 Eagles. Został pierwszym biegaczem Eagles, który przekroczył granicę 1000 jardów w biegu od czasu LeSean McCoy w 2014 roku.

Panthers potraktowali ponowne podpisanie kontraktu z D’Onta Foreman priorytetem przed wolną agencją, powiedziało źródło ligowe, ale bez umowy przenieśli się do Sanders – chociaż powrót Foremana nie został wykluczony.

Sanders zajmuje trzecie miejsce wśród biegaczy pod względem średniej w biegu (5,1 jarda na prowadzenie) od 2021 r. (minimum 250 prób), za Tonym Pollardem (5,34) i Nickiem Chubbem (5,25).

Sanders został wybrany w drugiej rundzie przez Eagles w drafcie NFL 2019 , gdzie zanotował 3708 jardów w biegu i 20 przyłożeń w biegu w ciągu czterech sezonów w Filadelfii. Ze względu na kontuzje w części sezonów 2020 i 2021 wystąpił w 57 z 66 możliwych meczów sezonu regularnego.

Brał udział kolegialnie w Penn State, gdzie grał za Saquon Barkley przez dwa sezony. Kiedy Sanders dostał główną rolę w 2018 roku, zdobył 1413 jardów i dziewięć niszczycieli.

Również w środę Pantery doszły do ​​porozumienia z DeShawnem Williamsem, byłym obrońcą Denver Broncos, który rozpoczął 15 meczów w zeszłym sezonie dla koordynatora Ejiro Evero, a teraz koordynatora w Karolinie, który łączy ten sam schemat 3-4.

Przyczynili się do tego raportu Jeremy Fowler, Tim McManus, David Newton i Adam Schefter z ESPN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *