Źródło – Sony Michel planuje podpisać kontrakt z Miami Dolphins

MIAMI – Dawni New England Patriots i Los Angeles Rams są w odwrocie Sony Michael Planuje podpisać kontrakt z Miami Dolphins, powiedział w poniedziałek źródło ligi Jeremy’emu Fowlerowi z ESPN, dodając kolejną nazwę do i tak już głębokiego podwórka.

27-letni Michel będzie trzecim graczem, który ponownie podpisze kontrakt z Miami poza sezonem Rahim Mostert I Chase Edmonds. Delfiny już mają Miles Gaskin Na swoich listach i przetargach Salfon Ahmedtakże.

Delfiny mogą wykorzystać przyspieszenie w ataku sprinterskim po tym, jak zajęli 30. miejsce w sprintach w 2021 r. Zajęli również trzecią najniższą średnią jardów przed kontaktem i siódmą najniższą po kontakcie w lidze.

Miami poświęciło większość swoich zasobów w tym sezonie na poprawę swojej ofensywy pod wodzą trenera pierwszego roku Mike’a McDaniela, w tym podpisanie ofensywnego ataku. Tyrone Armstead I handel dla szerokiego odbiorcy Trek Hill.

W ciągu pięciu sezonów jako koordynator meczów biegowych dla San Francisco 49ers McDaniel zajął jedenaste miejsce w lidze. W zeszłym sezonie, jako pierwszy McDaniel w roli koordynatora ofensywy, 49ers zajęli siódme miejsce w lidze w pośpiechu i piąte w próbach.

Michelle, która w lutym skończyła 27 lat, przebiegła 845 jardów i zdobyła pięć przyłożeń (cztery wypady i jeden odbiór) dla mistrza Super Bowl Rams w zeszłym sezonie.

Kupili go od Patriotów w sierpniu w piątej i szóstej rundzie draftu 2022. Po tym zaspokoił ogromne zapotrzebowanie na drużynę. Cam Akers Zerwał ścięgno Achillesa przed obozem treningowym.

Michel grał oszczędnie, dopóki w grudniu po kontuzji nie przeszedł do wyjściowego składu Daryl Henderson Jr.. Michele dwukrotnie w tym miesiącu rzucił się na 100 jardów i stoczył kolejny mecz, w którym osiągnął 92 jardy obrotów. Rola Michele zmniejszyła się po sezonie, gdy Akers wrócił po kontuzji, aby odzyskać swoją główną rolę.

READ  Odrzutowce zdobywają punkty przeciwko Falconom, szybkie punkty: Marcus Mariota i Desmond Ryder są trudni dla Atlanty w porażce

Patrioci wybrali Michelle z 31. wyborem w drafcie 2018 z Gruzji. Odrzucili opcję na piąty rok jego debiutu w maju zeszłego roku.

W trzech sezonach z Patriotami rzucił się na 3137 jardów i 18 przyłożeń.

Byłby to rodzaj powrotu do domu dla Michelle, która pracowała jako pięciogwiazdkowa w American Heritage, około 20 mil od Hard Rock Stadium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *