Zwycięzcy i przegrani harmonogramu NFL 2023: Love Jordan zajmuje centralne miejsce; Kucyki są zamknięte w godzinach szczytu

Minęły około cztery miesiące, odkąd każda drużyna NFL dowiedziała się o swoich 17 pretendentach do draftu na sezon 2023, ale finał dla każdego zamówienia został ujawniony w czwartek.

Podobnie jak w przypadku niezrównoważonych stołów, nie wszystkie są sobie równe. Dlatego w każdym stole ujawniającym są zwycięzcy i przegrani.

Nie musi to oznaczać, że „zwycięzcy” są przeznaczeni do playoffów, a „przegrani” powinni zintensyfikować swoje wysiłki w poszukiwaniu rozgrywającego Caleba Williamsa. Ale z pewnością są pewne doskonałe dziwactwa i wady, które wystąpiły w składzie każdej drużyny.

Przeanalizujmy niektóre z najbardziej oczywistych z tych sytuacji.

zwycięzcy

Trevor Lawrence and the Jaguars zagrają w prime time co najmniej trzy razy w 2023 roku. (AAron Ontiveroz / The Denver Post via Getty Images)

Trevor Lawrence i Jaguary

Jaguary są jedną z najgorętszych młodych drużyn w lidze i częściej niż zwykle będą w centrum uwagi (trzy mecze w najlepszym czasie), a to powinno zdziałać cuda, jeśli chodzi o sprzedaż Lawrence’a jako rozgrywającego numer jeden, który rośnie. Mają też mecze jeden po drugim w Londynie (tygodnie 4-5 przeciwko Falcons and Bills), co zapewni drużynie wyjątkową okazję do nawiązania więzi na początku najbardziej oczekiwanego sezonu od lat.

Głębiej

Znalezienie meczów NFL w telewizji w 2023 roku może być przytłaczające. Oto, co musisz wiedzieć

jastrząb

The Falcons wiedzieli w styczniu, że będą mieli najłatwiejszy terminarz, biorąc pod uwagę procent zwycięstw ich przeciwników wynoszący 0,417 w kolegiach w 2022 roku. Po pracowitym sezonie są powody do optymizmu co do franczyzy, która nie miała rekordu zwycięstw ani występów w play-offach od 2017 roku. .

Patrioci

Mają trudną sytuację, ale Patriots mają szansę awansować do fazy play-off w 2023 roku. Jeśli w 8. tygodniu uda im się oscylować wokół 0,500, wejdą w środek sezonu, grając u siebie z Leaders i Colts przed 11. tygodniem. i szansę na pokazanie swojej wartości przeciwko trudnym zespołom, takim jak Giants i Chargers The Steelers przed meczem u siebie. Jeśli Patriots będą lepszą drużyną, przygotują się na interesującą przedłużoną passę.

Teksas

Czy Teksańczycy wrócą do playoffów w 2023 roku? Przeważnie nie. Ale powinni być ulepszonym zespołem i nie mieć meczów wyjazdowych jeden po drugim aż do tygodni 14-15 (poprzedzonych trzema prostymi meczami u siebie). To pozytywne odbicie dla zespołu, który mógłby go wykorzystać.

Głębiej

Harmonogram NFL 2023: drużyny przeciwne, czas zwolnienia i co musisz wiedzieć

brązowy

Jest dużo szumu wokół podziałów na głównych drogach po wydaniu osi czasu, co jest zrozumiałe, ponieważ jest to jedyna rzecz zapisana w kamieniu. (Nikt tak naprawdę nie wie, kogo spotka lub nie spełni oczekiwań). Ale Browns, którzy mają rozgrywającego Deshauna Watsona w swoim pierwszym pełnym sezonie, mają tylko jedną podróż – do odległego Pittsburgha – w ciągu pierwszych sześciu tygodni. Są gospodarzami Bengals, Titans, Ravens i 49ers wraz z ich pożegnalnym tygodniem w tym okresie, więc istnieje szansa, że ​​Cleveland nabierze wczesnej rozpędu przed zwycięską listą pod koniec sezonu.

49ers

Mieli dziwny okres otwarcia w grach wyjazdowych przeciwko Steelers i Rams, a to będzie trudniejsze, dopóki nie uzyskają większej jasności co do łokcia rozgrywającego Brocka Purdy’ego. Ale biorąc pod uwagę ostatnie trendy, 49ers są drużyną w drugiej połowie, zamykając sezon przeciwko Seahawks, Cardinals, Ravens, Commanders i Rams. Jeśli 49ers są tak solidni, jak w ostatnich latach, mogą ponownie być jednym z najbardziej ekscytujących zespołów rozpoczynających sezon posezonowy.

Miłość Jordana

Na dobre i na złe, rozgrywający Jordan Love ma świetną okazję, aby pokazać, dlaczego Packers są gotowi odejść od Aarona Rodgersa. Packers rozegrali pięć meczów w czasie największej oglądalności – piąty pod względem liczby meczów w NFL – a Love mógłby wygrać wiele, gdyby dobrze grał w świetle reflektorów.

przegrani

Brian Dabul z The Giants ma trudny początek sezonu, który obejmuje siedem z pierwszych 11 meczów wyjazdowych. (Rob Carr/Getty Images)

olbrzymy

Tegoroczny wiodący trener, Brian Dabul, wiedział już, że jego drugi sezon będzie miał swój własny zestaw wyzwań, ale nie mógł przewidzieć takiego scenariusza. Siedem z pierwszych 11 meczów Giants toczy się na wyjeździe z Cardinals, 49ers, Dolphins, Bills, Raiders, Cowboys i Commanders. A trzy z ich meczów u siebie w tej fazie otwarcia są przeciwko Cowboys i Seahawks (dwie drużyny play-off od 2022 r.), a także Jets Rodgers. Jeśli Giants będą w stanie przejść przez wodę, będą mieli szansę pobiec w drugiej połowie, ale to byłaby świetna robota.

Orły

Podczas gdy obrońcy tytułu NFC powinni sobie w tym sezonie dać radę, mają najtrudniejszy harmonogram — o czym już wiedzieli, ponieważ ich przeciwnicy mieli w 2022 r. uhonorowany w pierwszym tygodniu.

Samoloty

Sześć z pierwszych ośmiu meczów Jets to mecze z obecnymi zespołami play-off, z wyjątkiem Patriots i Broncos, z których każdy ma powody, by być lepszymi w 2023 roku. Jasne, jest dużo szumu związanego z Jets, ponieważ mają utalentowaną drużynę. obrona, dodał Rodgers. Ale jeśli pojawią się jakieś ofensywne trudności z nowym systemem, Jets będą mieli wiele do nadrobienia w drugiej połowie przeciwko obciążonemu AFC.

Głębiej

Rodgers debiutuje w „MNF” Jets przeciwko Bills

delfiny

W Miami też panuje optymizm. Ale są też zrozumiałe znaki zapytania z rozgrywającym Tua Tagovailoa, a Dolphins otwierają się na wyjeździe przeciwko Chargers i Patriots. To trudny początek dla niesprawdzonego zespołu. Kolejny trudny samorodek: Dolphins nie będą gościć drużyny AFC East aż do Patriotów 29 października, więc nie mają dużej przewagi u siebie w meczu dywizji w tym upale na południowej Florydzie.

Najeźdźcy

Raiders są pod presją w drugim sezonie głównego trenera Josha McDanielsa, otwierając wyjazdy do Denver i Buffalo, po których następuje mecz otwierający u siebie przeciwko Steelers i kolejna wycieczka do Chargers. Najeźdźcy również nie pożegnają się aż do 13 tygodnia. A potem wychodzą z tego pożegnania przeciwko Wikingom, Szarżującym i Wodzom. Wiele stresujących chwil.

Wikingowie

Obecni mistrzowie NFC North nie mają innego wyboru, jak tylko dobrze skończyć, jeśli chcą wrócić do playoffów. W weekend pożegnalny w 13 tygodniu rozegrają mecze wyjazdowe przeciwko Raiders i Bengals, zanim będą gościć Lions and Packers i odwiedzą Lions. Gdyby Wikingowie byli wystarczająco dobrzy, nie byłoby problemu. Jeśli nie? To będzie bardziej zacięty wyścig drużynowy niż w 2022 roku.

lamparty

Panthers mają wiele do zrobienia po świetnym sezonie. Byli twardsi niż oczekiwano pod koniec 2022 roku, zatrudnili sztab trenerski Dynamite kierowany przez Franka Reicha, sprzedali rozgrywającego Bryce’a Younga z numerem 1 i powinni rosnąć. Ale jeśli rywalizują o Święto Dziękczynienia, będą musieli pracować, aby tam pozostać, począwszy od 11. tygodnia przeciwko Cowboys, Titans, Bucks i Saints, przeciwko Falcons and Packers, Jaguars i Bucs. To trudny sposób na zakończenie sezonu.

Najwyższy czas, proszę

Teksańczycy, Falcons, Cardinals i Colts nie mają ani jednego meczu w czasie największej oglądalności. I chociaż nie powinno to dziwić – Texas and the Falcons pomimo włączenia do sekcji „Zwycięzcy” – nigdy nie jest dobrym pomysłem pozostawienie ich poza centrum uwagi. To może się całkowicie zmienić w dalszej części roku dzięki elastycznemu harmonogramowi, jeśli CJ Stroud, Anthony Richardson lub Kyler Murray sprawią, że ich drużyny będą zabawniejsze niż oczekiwano, lub jeśli Falcons wskoczą do zwycięskiego NFC South.

(Górne zdjęcie Erica Roe w Jordan Love Miami i Green Bay: Kevin Sabitus / Getty Images)

READ  Lake Erie Wally Trail: Skandal z oszustwami podbija mistrzostwa wędkarskie w Ohio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *