2022 US Open Leaderboard: relacje na żywo, dzisiejsze wyniki w golfa, aktualizacje z rundy 4 w The Country Club

US Open 2022 okazał się klasykiem wszechczasów, a Will Xalatores i Matthew Fitzpatrick znaleźli się na szczycie tabeli liderów z wynikiem 4 poniżej wejścia na ostatnie 18 dołków. Ponieważ obaj odegrali znaczącą rolę w PGA Championship w zeszłym miesiącu, obaj wciąż szukają nie tylko swojego pierwszego ważnego zwycięstwa w mistrzostwach, ale także pierwszego zwycięstwa w PGA Tour. Grając naprawdę dobrze przez pierwsze trzy dni, wciąż jest wiele do zrobienia, ponieważ wielu znakomitych graczy ustawiło się za nimi.

Obrońca mistrza John Ram, który gdyby nie fatalny faul na 18 dołkach, przejąłby prowadzenie solo do ostatniego dnia w The Country Club, siedzi na 3 dołkach. Będzie w przedostatniej grupie obok Keegana Bradleya, pochodzącego z Nowej Anglii, który będzie miał za sobą pełne poparcie fanów Massachusetts. Mistrz Masters Scottie Scheffler, czterokrotny mistrz Rory McIlroy i numer 9 na świecie Sam Burns są również na wyciągnięcie ręki, co zapewni im niezapomnianą finałową rundę 122. US Open.

CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i funkcje poniżej. Sprawdź wyniki na żywo na początku tej historii i bardziej szczegółowe tabela wynikówA Wycieczka 4 razy koszulka I nasza pełna Przewodnik po programach US Open TV.

READ  Trenerka Celtics Emi Odoka staje w obliczu działań dyscyplinarnych za naruszenie zasad zespołu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *