49ers QB Jimmy Garoppolo nie potrzebuje operacji stopy, może wrócić za 7-8 tygodni

Jimmy’ego Garoppolo W końcu może się to nie udać na cały sezon.

San Francisco 49ers Rozgrywający, który początkowo został wykluczony do końca sezonu po złamaniu stopy w niedzielnym zwycięstwie Delfin z MiamiW końcu nie potrzebujesz operacji stopy, według Adama Scheftera z ESPN.

Jeśli rehabilitacja pójdzie dobrze, Garoppolo może Powrót za siedem do ośmiu tygodni – co pozwoliłoby mu wrócić do składu przed rundą kwalifikacyjną.

Główny trener 49ers, Kyle Shanahan, potwierdził to w środę, mówiąc, że jest niewielka szansa, że ​​Garoppolo kiedykolwiek wróci do playoffów. Shanahan powiedział, że nie jest optymistą co do tego, ale nie wykluczył całkowicie powrotu Garoppolo.

Garoppolo został zniesiony z boiska w niedzielęTrener Kyle Shanahan powiedział później, że złamał „kilka rzeczy” w stopie. Początkowa myśl była taka, że ​​Garoppolo, które zastąpił inicjator Tri Lanca Na początku sezonu, po tym jak wysiadł, miało to być zrobione na sezon.

To utorowało drogę dla byłej gwiazdy stanu Iowa Brock Purdy, który poprowadził 49ers do zwycięstwa 33-17aby zakończyć sezon.

Chociaż wiadomości na temat Garoppolo są z pewnością obiecujące, nie ma gwarancji, że będzie gotowy do wyjścia na boisko do końca roku. Purdy nie poprowadził jeszcze 49ers głęboko w postseason – prowadzą NFC West i byłby trzecim rozstawionym w NFC, gdyby play-offy rozpoczęły się dzisiaj – dla Garoppolo ma drużynę, do której może wrócić. I oczywiście pod warunkiem, że jego rehabilitacja przebiegnie gładko i będzie w stanie zacząć tam, gdzie przerwał.

31-letni Garoppolo rzucił na 2437 jardów i 16 przyłożeń z 4 przechwytami w 11 meczach w tym sezonie. Siedem tygodni dałoby im awans do rundy dywizji, co sprawiłoby, że gra o mistrzostwo NFC byłaby bardziej prawdopodobna, jeśli wszystko pójdzie dobrze.

READ  Środkowy Timberwolves Rudy Gobert sugeruje, że zakłady wpływają na sędziów: „To szkodzi naszej grze”

Mimo wszystko Jimmy Garoppolo może nie wyjść na ten sezon. (Jane Tesca/Digital First Media/East Bay Times/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *