50 Cent twierdzi, że czarni mężczyźni „sympatyzują z Trumpem” w sprawie Bidena

Podczas środowego spotkania z prawodawcami na Kapitolu, aby bronić czarnoskórych przedsiębiorców i większej reprezentacji Czarnych w branży alkoholowej, 50 Cent powiedział, że widzi czarnoskórych mężczyzn „sympatyzujących” z Donaldem Trumpem, skazanym przestępcą, wobec którego toczy się akt oskarżenia.

Kiedy korespondentka Kongresu CBS News Nicole Killion zapytała, w którą stronę skłania się Trump w wyborach prezydenckich, raper i właściciel firmy monopolowej, który wspierał Trumpa w 2020 r., odpowiedział, że nie podjął jeszcze decyzji. Jeśli chodzi o znaczenie głosowania czarnego mężczyzny, powiedział, że problemy prawne Trumpa skłoniły go do złożenia apelacji.

„Widzę, że sympatyzują z Trumpem, ponieważ postawiono im zarzuty RICO” – powiedział.

Zeszłego lata Trump wraz z kilkoma swoimi sojusznikami stanął w obliczu aktu oskarżenia w Gruzji w związku z wysiłkami RICO na rzecz unieważnienia wyborów prezydenckich w tym stanie. W ramach procesu, podczas którego zrobiono zdjęcie Trumpa, niektórzy komentatorzy – a także sam Trump – argumentowali, że mogłoby to pomóc wzmocnić jego pozycję w społeczności Czarnych.

Jeśli chodzi o niespodziewaną wizytę 50 Centa, powiedział, że operacja przebiegła pomyślnie.

„To dla mnie naprawdę ekscytujące, że miałem dziś okazję spotkać się z obiema stronami, co jest naprawdę dobre”. USA dziś. „[Lawmakers] „Nie zgadzam się z wieloma kwestiami, więc przekonanie ich do mojej wizji było osiągnięciem samym w sobie”.

Dodał: „Moje doświadczenie tutaj było wspaniałe”. „Poszedłem z nimi porozmawiać o możliwościach ekonomicznych dla wszystkich i było to naprawdę ekscytujące. Odpowiedź, którą otrzymałem, sprawiła, że ​​poczułem, że nadchodzą jasne dni.

READ  Czeka „chaos” czerwonego dywanu podczas rozdania nagród Tony i Angeliny Jolie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *