65-calowy telewizor LG C1 4K OLED kosztuje w Amazon do 1197 USD dzięki tej ofercie w Czarny piątek

Czy to może być najlepsza oferta HDTV w Czarny piątek roku? W tej chwili Amazon obniżył cenę niesamowitego telewizora LG C1 65 „4K OLED Smart TV. Ten najlepszy w swojej klasie telewizor zwykle kosztuje 2499,99 USD. Widzieliśmy go już za 1499,99 USD w Amazon Prime Day, ale nawet ta oferta blednie W porównaniu z obecnie dostępnym.Jeśli szukasz nieskazitelnej jakości obrazu, nie ma powodu, dla którego miałbyś oglądać jakikolwiek inny program telewizyjny w Czarny piątek w tym momencie.

Oferta w Czarny piątek: 65-calowy telewizor LG C1 4K OLED za 1199,99 USD

Jeśli pieniądze nie grają roli, telewizory OLED są uważane za najlepsze telewizory, jakie możesz teraz kupić. W porównaniu z tradycyjnymi telewizorami LED LCD oferuje lepszą jakość obrazu, głębszą czerń, lepszy współczynnik kontrastu, szerszą gamę kolorów i ultraszybki czas reakcji. To świetny telewizor do gier dzięki włączeniu HDMI 2.1 dla 4K przy 120 Hz i jest idealny dla graczy PS5 i Xbox Series X, VRR (zmienna częstotliwość odświeżania), G-SYNC (który jest trochę zbędny, ponieważ jest podobny do VRR ) i ALLM. Obsługuje również HGiG, jeśli szukasz ustawień HDR do gier.

Wśród telewizorów OLED LG jest często uważany za nosiciela flagi; Jest to jedyny telewizor, z którym porównuje się wszystkie inne telewizory OLED. Telewizor LG OLED ma na swoim koncie kilka generacji ulepszeń. C1 to model 2021, który został zastąpiony przez tegoroczny LG Evo C2. Jednak C2 to ulepszenie i dodatkowy koszt wiele Teraz o kilkaset dolarów więcej. Różnica w jakości obrazu między C1 a nowym Evo C2 jest niewielka. Głównym powodem, dla którego chcesz wydać więcej, jest to, że masz dużo światła w pokoju, którego nie możesz kontrolować (Evo C2 jest jaśniejszy) lub przenieść telewizor (Evo C2 jest o około 35% lżejszy). Jeśli żadna z tych opcji nie dotyczy Ciebie, weź C1 i trzymaj trochę gotówki w kieszeni.

READ  Battlefield 2042 nabiera wyglądu Rosji w świetle bieżących wydarzeń

Jeśli szukasz więcej opcji telewizyjnych, wybraliśmy najlepsze oferty telewizyjne w Czarny piątek. Jeśli szukasz wszystkiego na wyprzedaży, sprawdź najlepsze oferty w Czarny piątek w 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *