LeBron James sugeruje, że może przejść na emeryturę po przegranej w World Series Football: „Jest wiele do przemyślenia”

Gwiazda Los Angeles Lakers, LeBron James, powiedział, że pomysł przejścia na emeryturę po tym, jak Lakers przegrali czwarty mecz finału sezonu z Denver Nuggets w poniedziałek. Oto, co musisz wiedzieć:

• James zakończył swoją konferencję prasową po meczu, mówiąc: „Mam dużo do przemyślenia… Osobiście, kiedy zestarzałem się w grze w koszykówkę, miałem wiele do przemyślenia”.
  • 38-latek zdobył w poniedziałkowej porażce Los Angeles 40 punktów, w tym 31 w pierwszej połowie. Grał prawie przez ostatnie kilka sekund pierwszej połowy, pomagając Los Angeles zdobyć 15-punktową przewagę w pierwszej połowie i przez całą drugą połowę.
  • James and the Lakers zostali wyeliminowani po porażce 113-111 z Nuggets, którzy ukończyli rundę, by dotrzeć do finałów wszechczasów NBA.

sportowiecNatychmiastowa analiza:

Co mam zrobić z komentarzami Lebrona?

James porzucił budzącą grozę bójkę pod koniec swojej konferencji prasowej po meczu, dając do zrozumienia, że ​​po raz pierwszy w swojej karierze może przejść na emeryturę.

Biorąc pod uwagę komentarze Jamesa w ciągu ostatniego roku na temat gry przez kilka kolejnych lat, ostatecznie grając z lub przeciwko swojemu najstarszemu synowi Bruniemu i koledze z drużyny Dennisowi Schroederowi, który powiedział niemieckiej publikacji, że James powiedział mu, że chce być jak Tom Brady i grać, dopóki nie będzie Wydaje się, że 45. Jak przedwczesna dyskusja. W czasie rzeczywistym wydawało się, że James po prostu przekazuje swoje myśli.

Ponadto był znany z wywierania presji na swoje zespoły za pośrednictwem mediów i mediów społecznościowych, i może to być jeden przypadek, w którym James chce, aby Lakers dokonali większej liczby aktualizacji składu na następny sezon. Pomimo dotarcia do finałów Konferencji Zachodniej, Lakers nie mieli ofensywnych ataków nikogo poza Anthonym Davisem, Austinem Reevesem i Schroederem w meczu 4.

Mają szansę w tym sezonie podpisać lub wymienić Kyrie Irvinga, którego James popchnął Lakers, aby spróbowali dotrzymać terminu wymiany 9 lutego i który siedział na korcie w meczu 4, swoim drugim występie w Lakers po sezonie. Jednak talent Jamesa do dramatyzowania zapoczątkował to, co zapowiada się na kolejny offseason dla Lakers. – Poha

opowieść w tle

Poniedziałkowa porażka oznaczała koniec 20. sezonu Jamesa w NBA i piątego w Lakers. Oznaczało to również trzeci raz, kiedy James został zmieciony w swojej karierze w NBA.

19-krotny All-Star wszedł do Game 4, zdobywając średnio 23,5 punktu dla drużyny, 9,9 zbiórek i 6,3 asyst na mecz w ciągu sezonu.

Na początku tego roku James — czterokrotny mistrz NBA i najbardziej wartościowy zawodnik — wyprzedził w Hall of Fame Kareema Abdula-Jabbara i został najlepszym strzelcem wszechczasów NBA.

James jest związany kontraktem z Lakers do końca sezonu 2024-25.