WhatsApp, aby umożliwić użytkownikom edytowanie wiadomości w ciągu 15 minut

  • WhatsApp pozwoli teraz użytkownikom edytować wiadomości w ciągu 15 minut od ich wysłania.
  • Oczekuje się, że nowa funkcja zostanie udostępniona prawie 2 miliardom użytkowników WhatsApp w nadchodzących tygodniach.
  • Posunięcie firmy należącej do Meta powiela podobną funkcjonalność dostępną u konkurentów, takich jak Signal i Telegram.

Nowa funkcja WhatsApp pozwoli użytkownikom zmieniać wiadomości przez 15 minut.

Sojusz obrazu | Sojusz obrazu | Obrazy Getty’ego

WhatsApp pozwoli teraz użytkownikom edytować wiadomości, replikując funkcję oferowaną przez inne aplikacje do przesyłania wiadomości, takie jak Telegram i Signal.

W aktualizacji ogłoszonej w poniedziałek aplikacja należąca do Meta powiedziała, że ​​​​wiadomości można edytować do 15 minut po ich wysłaniu.

Oczekuje się, że nowa funkcja zostanie udostępniona prawie 2 miliardom użytkowników WhatsApp w nadchodzących tygodniach.

— napisała firma post na blogu Poniedziałek.

Dodała: „Wszystko, co musisz zrobić, to długo nacisnąć wysłaną wiadomość i wybrać„ Edytuj ”z menu przez maksymalnie piętnaście minut później”.

WhatsApp uruchomił nową funkcję, która pozwala użytkownikom edytować wiadomości w ciągu 15 minut od ich wysłania.

WhatsApp

Zmodyfikowane wiadomości będą wyświetlane jako „Zmodyfikowane”, aby poinformować odbiorców o wprowadzeniu zmiany. Jednak sposób modyfikacji wiadomości nie zostanie pokazany.

Wiele konkurencyjnych aplikacji do przesyłania wiadomości, takich jak Signal i Telegram, oferuje już funkcje edycji wiadomości. Tymczasem Twitter zapewnia również 30-minutowe okno publikacji wiadomości dla subskrybentów Twittera Blue.

Meta, która jest także właścicielem Facebooka i Instagrama, była znana z wysiłków na rzecz powielania konkurencyjnych aplikacji w ostatnich latach — niektóre robią więcej dobrego niż inne.

W 2013 roku firma wprowadziła Instagram Stories w 2016 roku, odnosząc powszechny sukces, po nieudanej próbie zakupu efemerycznej aplikacji fotograficznej Snapchat. Jednak kolejne próby skopiowania aplikacji komunikacji sąsiedztwa następna sekcja Aplikacja wideo gwiazd bariera Obie zostały rozwiązane przez firmę.

READ  Nowe Memy Zdziesiątkują Plan Subskrypcji Clip Studio Paint

firma teraz Powiedziało Przygotowuje się do uruchomienia repliki Twittera już w czerwcu, z naciskiem na „twórców i osoby publiczne”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *