Kennedy Blaze zdobył srebro na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 r

Kennedy Blades obecnie walczy w drużynie USA w kategorii do 76 kg na Igrzyskach Olimpijskich w 2024 roku. Pełne wyniki Blades z Paryża znajdziesz w artykule poniżej.

Żyj teraz · 5–11 sierpnia, 19:00 UTC

Impreza z okazji Igrzysk Olimpijskich 2024

1/8 finału: 11:0 z Cataliną Axente, ROU

Blades rozpoczął mecz gładkim podwójnym uderzeniem w 30 sekundzie. 20 sekund później Blades zdobyli cztery punkty i powiększyli swoje prowadzenie do 6:0, a do przerwy Blades prowadzili 6:0. Nieco ponad minutę po rozpoczęciu drugiej kwarty Blades wykorzystuje rzut z autu, uzyskując wielką piątkę i kończąc rywalizację z wynikiem technicznym 11-0.

Ćwierćfinał – 4-3 Milamy Marin, zwycięstwo CUB

Mecz był rewanżem z Grand Prix Hiszpanii, w którym Marin pokonał Blades 13-4. Ten ćwierćfinałowy mecz olimpijski rozpoczął się powoli, a Marinowi nie udało się zdobyć gola w 2. minucie czasu akcji. Ten strzał trafił w pierwszą kwartę i do przerwy Blades wyszli na prowadzenie 1:0.

Marin podwyższył na 1:1 po wyjściu z boiska i oddaniu drugiego strzału po gwizdku. Blades stanęli na wysokości zadania i odpowiedzieli ładnym dubletem z kosmosu i objęli prowadzenie 2-1 o krok od wybiegu. Na 90 sekund przed końcem Marin zdobył głęboki double, ale Blades kontratakowali i zdobyli 2 runy, zwiększając swoje prowadzenie do 4-1. Marin nadal wychodził do przodu i na 13 sekund przed końcem zdobył obalenie dwoma ostrzami. Chociaż Marin oddał jeszcze kilka strzałów, Blades wytrzymali i odnieśli zwycięstwo 4-3.

Półfinały – Iberi pokonał Medeta Kaisi 8:6, KGZ

W pierwszej minucie Blades strzelili podwójną bramkę i objęli prowadzenie 2:0. Medet Kaizi wymusił podwójny underhook i odrzucił go po obaleniu, aby objąć prowadzenie na Criterionie. Pod koniec pierwszego meczu „The Blades” wyszli na prowadzenie 3:2.

READ  Byli doradcy Joe Manchina lobbowali w jego biurze, Kongresie

Medette Kyzy próbowała wymusić wyskok w drugiej kwarcie, ale Blades wykonał rzut na skraj kopca i strzelił do obalenia. Medet Kaizi rzucił wyzwanie chęci wycofania się, ale Blades dał kolejny punkt. Po wznowieniu gry Blades dodał kolejne obalenie i powiększył swoje prowadzenie do 8-2. Jednak Medet Kyzy odpowiedział obaleniem i zmniejszył przewagę do 8-6. Ostrza broniły wszystkich ataków Medeta Kaisiego i utrzymały zwycięstwo 8-6 i awansowały do ​​olimpijskiego finału!

Finał – porażka 3:1 z Yuką Kagami, Japonia

Zarówno Ostrza, jak i Kagami wyczuli się nawzajem mniej więcej w pierwszej minucie meczu i rozpoczęli dopasowywanie treści z kosmosu. Jako pierwsi na boisku pojawili się Blades, a Kagami nie mógł zdobyć gola, ponieważ po dwóch minutach objęli prowadzenie 1:0. Blades odpowiedział podwójnym atakiem i wyprowadził Kagamiego na przerwę, co doprowadziło do remisu na 1-1. Kagami wszedł pojedynczo na sam koniec pierwszej części, ale nie mógł jej dokończyć – pod koniec pierwszej części Blades zremisowali na 1:1.

Podobnie jak w pierwszym akcie, w drugim akcie zarówno Kagami, jak i Ostrza pracują z kosmosu. Kagami podwyższył na 3:1 na 1:22 przed końcem zawodów. Kagami usiadła na środku maty z fałszywymi ostrzami z zewnątrz. Ostrza oddały kilka strzałów z zewnątrz, ale nie były w stanie przebić się przez obronę Kagamiego. Świetna akcja Bladesa, ale Kagami wygrywa 3-1.