Adele ucisza homofobicznego Hecklera dwoma palącymi pytaniami

Adela W sobotni wieczór podczas rezydencji gwiazdy w Las Vegas skierował ostre słowa do fana, który krzyczał „Pride jest do bani”.

Film z wydarzenia Film opublikowany w niedzielę przez Sky News w mediach społecznościowych pokazał, jak piosenkarka „Hello” robi się gorąca, gdy na żywo krzyczy do publiczności koncertowej ze sceny.

Adele nie kryła złości, ale wskazała na publiczność i zapytała: „Przyszłaś na mój cholerny występ i właśnie powiedziałaś, że duma jest do bani?”

„Jesteś głupi?” Kontynuowałem. „Nie bądź taki głupi. Jeśli nie masz nic miłego do powiedzenia, po prostu się zamknij, dobrze?”

Po wypowiedzeniu wersetu piosenkarka spokojnie odgarnęła włosy do tyłu, podczas gdy większa liczba fanów wiwatowała i klaskała w ramach wsparcia.

Występ Adele miał miejsce pierwszego dnia czerwca, który wyznacza początek Miesiąca Dumy LGBTQ+.

Adele wkroczyła na scenę z tęczową flagą podczas koncertu w Londynie w lipcu 2022 roku. W ten weekend gwiazda zawołała fana, który krzyczał

Adele wkroczyła na scenę z tęczową flagą podczas koncertu w Londynie w lipcu 2022 roku. W ten weekend gwiazda wykrzyknęła fana, który podczas jej rezydencji w Las Vegas wykrzyknął „Duma jest do bani”. Gareth Cattermole za pośrednictwem Getty Images

Artystka od dawna wspiera swoich fanów gejów i społeczność LGBT.

chwila Występ w Vegas w czerwcu ubiegłego rokuMiała na sobie czarną sukienkę z pięknym tęczowym trenem z tyłu i zrzuciła z krokwi konfetti w kształcie Dumy.

Kiedy To rozgniewało część fanów Aby skomentować, że nie wspierają już Adele i przestała ją obserwować w poście, odpowiedziała GIF-em przedstawiającym Robina Williamsa, który niegrzecznie żegna się w scenie z jego filmu „Klatka dla ptaków” z 1996 roku.

W tym dziwacznym filmie Williams gra geja, właściciela klubu drag queen.

W czerwcu 2016 r., wkrótce po strzelaninie w klubie nocnym Pulse, w której zginęło 49 osób w barze dla gejów w Orlando na Florydzie, Adele Złożył hołd ofiarom Podczas występu w Belgii.

„Społeczność LGBTQ była dla mnie jak bratnia dusza od najmłodszych lat, więc bardzo mnie to poruszyło” – powiedziała wówczas.

READ  Post Malone odwołuje koncert w Bostonie po powrocie do szpitala

Powiązany…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *