Aktor Sean Penn grozi publicznie stopieniem Oskarów – Ostateczny termin

Sean Ben Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej wydaje ostrzeżenie o ukraiński Przed prezydentem Wołodymyrem Zełenskim Oskary jutro. Ben, który zdobył nagrodę dla najlepszego aktora za filmy tajemnicza rzeka A mlekopowiedział Acoście, że Oscary powinny mieć Zełenskiego w programie — w przeciwnym razie widzowie i goście powinni zbojkotować ceremonię.

„Jeśli tak się dzieje, będę zachęcać wszystkich zaangażowanych, nawet jeśli to może być ich chwila, i rozumiem, że aby celebrować ich filmy, o wiele ważniejsze jest zabłysnąć, protestować i przerywać temu Oskary. Ja sam, gdyby to zależało od niego, kiedy wrócę, powąchałbym to publicznie” – powiedział Ben – „Modlę się, żeby tak nie było. Modlę się, aby nie było ludzi aroganckich, uważających się za przedstawicieli wspólnego dobra, którzy zdecydowali się nie sprawdzać przywództwa w Ukraina. Mam więc nadzieję, że tak się nie stało i mam nadzieję, że wszyscy odejdą, jeśli tak się stanie”.

Aktor strzela Film dokumentalny o Vice O konflikcie ukraińsko-rosyjskim. W tym tygodniu spotkał się z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. według codzienna pocztaBenn wziął dziś również udział w rządowej konferencji prasowej, kiedy kraj zebrał się przeciwko atakowi. Zełenski wcześniej zamieścił na Instagramie wideo przedstawiające ich dwoje razem. „Im więcej ludzi wie o wojnie na Ukrainie, tym większe szanse na powstrzymanie Rosji” – napisał w komentarzu. Ben jest teraz w Warszawie ze względów bezpieczeństwa.

25 marca Poczta w Nowym Jorku Twierdził, że prezydent Zełenski prowadzi rozmowy o występie na Oskarach, ale nic nie zostało potwierdzone. Inne gwiazdy tłoczyły się na jego występ w programie, w tym Amy Schumer Kto wspomniał o tym pomyśle? Pokaz Drew Barrymore.

„Chciałem znaleźć sposób, aby dostać się do satelity Zełenskiego, nagrać taśmę czy coś, tylko dlatego, że jest tak wiele oczu na Oskarach” – powiedział Schumer. „Myślę, że to świetna okazja, aby skomentować przynajmniej kilka rzeczy. Mam kilka takich dowcipów, aby pokazać, jaki to jest obecny stan.”

READ  Frank Fritz z American Pickers trafia do szpitala po udarze, mówi były partner Mike Wolf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *