Aktor Sean Penn grozi publicznie stopieniem Oskarów – Ostateczny termin

Sean Ben Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej wydaje ostrzeżenie o ukraiński Przed prezydentem Wołodymyrem Zełenskim Oskary jutro. Ben, który zdobył nagrodę dla najlepszego aktora za filmy tajemnicza rzeka A mlekopowiedział Acoście, że Oscary powinny mieć Zełenskiego w programie — w przeciwnym razie widzowie i goście powinni zbojkotować ceremonię.

„Jeśli tak się dzieje, będę zachęcać wszystkich zaangażowanych, nawet jeśli to może być ich chwila, i rozumiem, że aby celebrować ich filmy, o wiele ważniejsze jest zabłysnąć, protestować i przerywać temu Oskary. Ja sam, gdyby to zależało od niego, kiedy wrócę, powąchałbym to publicznie” – powiedział Ben – „Modlę się, żeby tak nie było. Modlę się, aby nie było ludzi aroganckich, uważających się za przedstawicieli wspólnego dobra, którzy zdecydowali się nie sprawdzać przywództwa w Ukraina. Mam więc nadzieję, że tak się nie stało i mam nadzieję, że wszyscy odejdą, jeśli tak się stanie”.

Aktor strzela Film dokumentalny o Vice O konflikcie ukraińsko-rosyjskim. W tym tygodniu spotkał się z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. według codzienna pocztaBenn wziął dziś również udział w rządowej konferencji prasowej, kiedy kraj zebrał się przeciwko atakowi. Zełenski wcześniej zamieścił na Instagramie wideo przedstawiające ich dwoje razem. „Im więcej ludzi wie o wojnie na Ukrainie, tym większe szanse na powstrzymanie Rosji” – napisał w komentarzu. Ben jest teraz w Warszawie ze względów bezpieczeństwa.

25 marca Poczta w Nowym Jorku Twierdził, że prezydent Zełenski prowadzi rozmowy o występie na Oskarach, ale nic nie zostało potwierdzone. Inne gwiazdy tłoczyły się na jego występ w programie, w tym Amy Schumer Kto wspomniał o tym pomyśle? Pokaz Drew Barrymore.

„Chciałem znaleźć sposób, aby dostać się do satelity Zełenskiego, nagrać taśmę czy coś, tylko dlatego, że jest tak wiele oczu na Oskarach” – powiedział Schumer. „Myślę, że to świetna okazja, aby skomentować przynajmniej kilka rzeczy. Mam kilka takich dowcipów, aby pokazać, jaki to jest obecny stan.”

READ  Dolph Lundgren głośno wypowiada się za Amber Heard na planie „Aquaman 2”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *