Alia, Ranbir krzyczą po królewsku, idąc ramię w ramię w Ambani Bash, ciesząc się stanami | Bollywood

Alia Bhatta Ranbir Kapoor po raz pierwszy wyszedł razem na imprezę po urodzeniu córki Rahy w listopadzie. Para wzięła udział w wystawnej ceremonii, której gospodarzem był Mukesh Ambani w czwartek w Antilii, aby uczcić zaręczyny jego najmłodszego syna Ananta Ambaniego z Radhiką Merchant. Przeczytaj także: Stare, niewidoczne zdjęcie Ranbira Kapoora usunięte z Alii Bhatt podczas wakacji w Afryce przez Soni Razdan

Ranbira Kapoora A Alia szła ramię w ramię, kiedy przybyli do Antilii na wysadzany gwiazdami bal. Podczas gdy Ranbir miał na sobie czarną kurtę z kurtą i kurtkę w kratkę, Alia miała na sobie błękitną kurtę i szararę. Wyglądała oszałamiająco, utrzymując prosty makijaż i pozostawiając rozpuszczone włosy. Do pary dołączył później reżyser Brahmastry, Ayan Mukerji.

Ranbir, Alia i Ayan Mukerji byli widziani razem w samochodzie. Śledź ulubione

Kiedy kamerzysta udostępnił film, na którym Ranbir i Alia wchodzą na imprezę, fani tej dwójki podzielili się radością, widząc ich razem. Jeden z fanów napisał: „Wyglądają tak uroczo”. Inny napisał: „Najważniejsze wydarzenie całego wydarzenia #ranbiralia”. Inny skomentował: „Jakie są niesamowite”. Fani nazywali ich także „ulubioną parą” i „słodką parą”. Jak stwierdzono w komentarzu: „Oni wykrzykują królów”.

Klip wideo pokazał również, jak Ranbir, Alia i Ayan stoją razem i są świadkami wielkiej uroczystości, gdy przekraczają bramę. Alia i Ranbir trzymają się za ręce podczas rozmowy, ciesząc się rytmami Dhol. W ceremonii wzięli udział między innymi Shah Rukh Khan, Salman Khan, Janhvi Kapoor i Ranveer Singh.

W ciągu dnia Alia była widziana ze swoją siostrą, Shaheen Bhatt, publikując swój program jogi w studiu jogi. Tego samego dnia matka Alii, Soni Razdan, również udostępniła zdjęcie z dnia, w którym Ranbir oświadczył się Alii w RPA. Udostępniła film ze swoimi ulubionymi wspomnieniami z 2022 roku i zamieściła przebłysk oświadczyn. Ranbir klęka na jedno kolano z pierścionkiem zaręczynowym w dłoni, podczas gdy emocjonalna Alia wydaje się powstrzymywać łzy.

READ  Ozzy Osbourne został wypisany ze szpitala

Alia i Ranbir niedawno odwiedzili dom Soni Razdan na świątecznej kolacji. Alia miała na sobie czerwoną sukienkę i zrobiła kilka zdjęć z siostrą Shaheen Bhatt i innymi osobami. Soni Razdan również udostępniła zdjęcie ze swoimi dwiema córkami i była podekscytowana widząc je razem w domu w tym samym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *